İçerde

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
İçerde
İçerde-Afiş.jpeg
İçerde dizi afişi
Format Televizyon dizisi
Tür Polisiye
Aksiyon
Dram
Gerilim
Senarist Ertan Kurtulan
Toprak Karaoğlu
Volkan Sümbül
Yönetmen Uluç Bayraktar
Başrol Çağatay Ulusoy
Aras Bulut İynemli
Çetin Tekindor
Mustafa Uğurlu
Nihal Koldaş
Rıza Kocaoğlu
Bensu Soral
Damla Colbay
Yıldıray Şahinler
Gözde Kansu
Tema müziği bestecisi Toygar Işıklı
Açılış müziği "İçerde Jenerik"
Besteci Toygar Işıklı
Ülke  Türkiye
Dili Türkçe
Sezon sayısı 1
Bölüm sayısı 39 (bölümleri listesi)
Yapım
Yapımcı Kerem Çatay
Mekân İstanbul
Gösterim süresi 120 dakika
Yapım şirketi Ay Yapım
Yayın bilgileri
Kanal Show TV
Resim formatı 576i (16:9 SDTV)
1080i (HDTV)
Ses formatı Stereo
Yayın tarihi 19 Eylül 2016 - 19 Haziran 2017
Durumu Sona erdi.
Dış bağlantılar

İçerde, ABD yapımı Köstebek filminden uyarlanan, yapımcılığını Kerem Çatay'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, başrollerini Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli'nin paylaştığı Türk televizyon dizisi.

Konusu[değiştir | kaynağı değiştir]

Polis Akademisi'nde okuyan Sarp ve Mert, kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert'dir.

Oyuncu kadrosu ve karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

Canlandıran Oyuncu Karakter Bölümler Açıklama
Sarp Yılmaz Çağatay Ulusoy 1-39 Füsun'un oğlu, Umut'un abisidir. Güçlü bir adalet duygusuna sahip, yapmak istedikleri için mücadele eden, gözü kara bir polis. Sarp polis okulunu birincilikle bitirmiştir. Emniyette şube müdürü olan Yusuf Kaya tarafından Kebapçı Celal'in yanına gizli polis olarak sızması sağlanır. Annesi tarafından mafya elemanı olarak sanılır. Daha küçükken, sokakta kardeşiyle saklanbaç oynarken kardeşinin kaçırıldığının farkına varır. Kardeşini bulmak için Celal'in emirlerini yerine getiren Sarp, Celal'in kızı olan Melek'e aşıktır. Daha sonra Celal tarafından Sarp'le Melek'in yaşadığı ilişki öğrenince işler değişir. Celal'in isteği üzerine intihar etmesi beklenir ama Melek'i kurtardığı için Celal tarafından affedilir. Polis olduğu ortaya çıktıktan sonra Celal peşine düşmüştür. Yusuf Müdür'ün ölümü de üzerine kaldığı için emniyet güçleri de peşine düşer. Mert'in Umut olduğunu öğrendikten sonra Celal'e karşı birlikte savaşmaya başlarlar.
Mert Karadağ/Umut Yılmaz Aras Bulut İynemli 1-39 Füsun'un oğlu, Sarp'ın kardeşi. 3 yaşındayken Kebapçı Celal'in adamı Coşkun tarafından kaçırılmış ve sokaklarda mendil satmaya zorlanmıştır. İlerleyen yıllarda Celal sayesinde sokaklardan kurtulmuş gibi gösterilmiş, adı Mert Karadağ olarak değiştirilmiş ve polis okuluna girmiştir. Polis Akademisi'nden dereceyle mezun olmuş, her zorluğu yaşamış, kaybetmekten korkacağı bir şey olmayan bir adam. Kebapçı Celal tarafından devletin içine yerleştirilmiş bir ajandır. Eylem'e aşıktır. Çok zeki ve uyanık birisidir. İlerleyen zamanlarda Celal'in ajanı olduğu ortaya çıkmış ve polislik görevinden atılmış, Celal'in işlerini yapmaya başlamıştır. Ailesini Coşkun'dan öğrenmek için, sürekli Celal'le ailesi arasında tereddüt yaşamaktadır. Aslında Umut Yılmaz olduğunu öğrendikten sonra Sarp ile birlikte Celal'e karşı savaşmaya başlarlar.
Celal Duman/Kebapçı Celal Çetin Tekindor 1-39 Yeşim'in kocası, Melek'in ve Mustafa'nın babasıdır. Mafya çetesinin lideridir. Her yerde "Kebapçı Celal" olarak bilinir. Sert ve acımasız bir mafya babası olan Celal'in hedefi, her şeye sahip olup gücünü ve namını yürütmektir. Eski tetikçisi Metin Yılmaz'ın küçük oğlu Umut'un kaçırılmasını sağladıktan sonra onu yanına alıp kendisinin kirli işlerini yapması için kullanır. Umut'a Mert adını verip, Organize Suçlarla Mücadele ekibine ajan olarak sokmuştur. Dizinin daha ilk bölümünden düşmanları vardır. Ömer'in ölüm emrini adamı Davut'a vermiştir. Daha sonra Akın Işık'la iş yapmaya karar vermiş, fakat araları bozulduktan sonra Akın'ı yakarak öldürmüştür. Bunun gibi birçok ölümde de parmağı vardır. Yusuf müdürü ve Kudret'i de Celal öldürmüştür. Dizinin 38. Bölümünde suçlarını bilmeden itiraf ettiği için tutuklanmış, fakat hapise giderken yolda adamları tarafından kaçırılmıştır. Ama tekrar tutuklanmış ve hücreye kapatılmıştır. İçerde deliren Celal Hapishanede kendini asarak intihar etmiştir.
Yusuf Kaya Mustafa Uğurlu 1-34 Organize Suçlar ve Kaçakçılıkla Mücadele Şubesi'nin müdürüdür. Gökhan'ın babası, Serap'ın eski kocasıdır. Celal'i yakalamak için Sarp ile birlikte hareket eder. Yusuf müdür Sarp'ı Celal'in yanına gizli polis olarak sızdırmıştır. Leyla'nın adamı olan Avukat, Sarp'ı tam vuracakken Sarp'ı kurtarmak için kurşunun önüne atlamış, ama yaralı olarak kurtulmuştur. Celal tarafından kaçırılan Sarp'ı kurtarmak için gittiği yerde Davut ile çatıştıktan sonra kolundan vurulur ve Celal tarafından da üç el ateş edilerek öldürülür.
Kudret Sönmez Tek Uğur Yücel 24-36 Kebapçı Celal'in eski zamanlardan arkadaşı. O zamanlarda Celal'in kardeşi Nermin'e aşıktı. Nermin'in intihar etmesinden dolayı Celal'i suçlamaktadır. Aradan yıllar geçtikten sonra Kebapçı Celal'den intikam almak için geri dönmüş ve Celal ile Sarp'a cinayet kumpası kurup ikisini de hapse attırmıştır. Celal'in oğlu Mustafa'yı ve Melek'i kaçırmıştır. Daha sonra Celal'e pusu kurup iki el ateş etse de, ölmediğini öğrenmiştir. Celal'in kızı Melek'in ölümüne sebep olduğu için Celal tarafından yakalanmış, fakat Yusuf Müdür sayesinde kurtulmuştur. Mert'i kaçırttıktan sonra Mezarlıkta Celal tarafından vurularak öldürülmüştür.
Füsun Yılmaz Nihal Koldaş 1-39 Sarp ve Umut'un annesidir. Küçük bir lokantası vardır ve geçimini oradan sağlıyordur. Dizinin 26. Bölümüne kadar Oğlu Sarp'ın Kebapçı Celal'e çalıştığını sanar fakat Yusuf Müdür tarafından aslında oğlu Sarp'ın polis olduğunu öğrenince işler değişir. Sarp'ın polis olduğunu Celal'e çaktırmamak için renk vermemeye çalışır. Dizinin 33. Bölümünde Celal tarafından lokantası yakılır ve işsiz kalır. Mert'in Celal'in adamı olduğunu öğrendikten sonra onu asla affetmeyeceğini söylemiş, daha sonra Mert'in oğlu olduğunu öğrendikten sonra affetmiştir.
Davut Rıza Kocaoğlu 2-39 Kebapçı Celal'in en iyi adamlarından biri, soğukkanlı bir katildir. Zeki, becerikli bir iş bitirici ve Celal'e sarsılmaz bir sadakatle bağlıdır. Melek'e aşıktır fakat Celal'e belli etmez. Melek ile birlikte olduğu için Sarp'tan hoşlanmaz. Ömer'i ve Leyla'nı öldürmüştür. Finalde Sarp tarafından kapana kısınır, ama Celal tarafından kaçırılan Sarp'ın kardeşi Umut'un yerini söylememek için kendi kafasına sıkarak intihar eder.
Mestan Gönül Mustafa Yıldıran 1-8 Kebapçı Celal'i sağ koludur. Kebapçı Celal'i canını verecek kadar sever,Alyanak tarafından fişlenmemiştir Sarp'ın İçerde (Gizli Polis) olduğunu öğrenmiş,Sarp ile yaşadığı kavga sırasında Alyanak tarafından ters asılarak öldürülmüştür Çünkü Kebapçı ile Sarp Düşman etmek için öldürmüştür.
Melek Yıldız Bensu Soral 1-31 Mert'in çocukluk arkadaşı, Kebapçı Celal'in kızıdır. Avukattır. Küçükken Mert ile sokakta mendil satarken tanışmıştır. Celal tarafından evlatlık alındığını zannetse de Coşkun'un ona gerçeği söylemesi sonucunda Celal'in öz kızı olduğunu öğrenmiştir. Sarp'a aşıktır. Dizinin 29. Bölümünde Coşkun'u takip etmesi sonucu Coşkun'dan Sarp'la Mert'in kardeş olduğunu öğrendikten sonra babasına nefret beslemeye başlar. Sarp'la Mert'e gerçekleri anlatmak için Celal tarafından tutulan evden kaçmış, Sarp'la Mert'i parka çağırarak gerçekleri anlatmaya karar vermiştir. Sarp'a kardeşinin Mert olduğunu söyleyeceği sırada Kudret'in adamı Serkan, Sarp'ı vuracakken Sarp'ın önüne atlayıp vurularak ölmüştür.
Eylem Damla Colbay 1-39 Sarp'ın çocukluk arkadaşı, Füsun'un manevi kızıdır. Gazetecidir. Her zaman gerçeklerin üzerine gider. Ailesini kaybettikten sonra Füsun evlatlık almıştır. Mert'e aşıktır. İlerleyen zamanlarda Mert'in evlenme teklifini kabul eder.
Alyanak Yıldıray Şahinler 1-39 Gerçek adı Hasan'dır. Yıllarca Kebapçı Celal'in adamlarından biriyken, Celal'e ihanet etmiş, Akın Işık'ın adamı olmaya başlamıştır. Akın Işık öldükten sonra Sarı Hüsnü ile birlikte iş yapmaya başlamıştır. Sarı Hüsnü öldürülünce onun yerine geçmiştir. Kebapçı Celal ile arası düzelir, fakat plan gereği halen düşman gibi davranırlar. Kudret'in Celal üzerindeki planlarını gizli bir şekilde aktarır. Parayı çok seven Alyanak her şey sona erdiğinde Kebapçı Celal'i bitirmek için gün sayar.
Yeşim Duman Gözde Kansu 2-39 Kebapçı Celal'in eşi, Mustafa'nın annesidir. Celal'in kızı Melek'e olan tutkunluğu yüzünden Melek'ten hoşlanmaz. Ailesine çok düşkündür.

Yan karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

Canlandıran Oyuncu Karakter Bölümler Açıklama
Haluk Levent Can 35-39 Organize Şube'de Yusuf şehit olduktan sonra onun yerine gelen yeni müdür. Yusuf'u Sarp'ın öldürdüğünü zannetmiş, ama Sarp'ın suçsuz olduğunu öğrendikten sonra Kebapçı Celal'i yakalamak için Sarp'la birlikte hareket etmeye başlar.
Barbaros Tevfik Erman Kutlu 33-39 Alyanak'ın adamı. Becerikli ve psikopat bir katildir. Finalde Alyanak ve Berke ile birlikte hapse girer.
Berke Erdağ Yenel 16-39 Alyanak'ın adamı. Komik birisidir. Finalde Alyanak ve Barbaros ile birlikte hapse girer.
Gökhan Beran Soysal 16-39 Yusuf Müdür ve Serap'ın oğlu. Uyuşturucu satışı yaptığı sanılan, gizli bir polistir. Babasını öldü olarak zannederken, Yaşar tarafından babasının Yusuf müdür olduğunu öğrenmiştir. Daha sonraları Organize Şube'ye getirilmiştir. Babasını Sarp'ın öldürdüğünü düşündüğü için Sarp'ın emniyette olan kaydını silmiş ve polislik dosyasını yakmıştır. Daha sonra Sarp'ın suçsuz olduğunu öğrenince pişman olmuştur.
Serap Defne Halman 16-35 Yusuf Müdür'ün eski eşi. Oğlu Gökhan'ı uyuşturucu işlerinden kurtarması için Yusuf Müdür'den yardım istemektedir. Daha sonraları Gökhan'ın aslında gizli polis olduğunu öğrenmiştir.
Sema Duygu Sarışın 9-39 Organize Şube'de yeni gelen komiser. Yusuf Müdür'ün kararıyla ekibin yeni lideri olmuştur. Sarp'ın iknaları sonucu Sarp'ın polis olduğuna inanmıştır.
Selim Uğur Yıldıran 7-39 Organize Şube'de Aslan'ın yerine gelen komiser.
Barış Deniz Gürzumar 5-39 Füsun'un dükkanında çalışan elemanı. Sarp tarafından annesi Füsun'u koruyabilmesi için Füsun'un lokantasına gizli olarak yerleştirilmiştir.
Mustafa Duman İlber Uygar Kaboğlu 2-39 Kebapçı Celal ve Yeşim'in oğludur. Kudret tarafından kaçırılmış, daha sonra kurtulmuştur.
Coşkun Nebil Sayın 1/7-39 Eskiden Celal'in has adamıydı. Çocukları kaçıran ve onları çalıştırıp, işkence eden bir sokak çetesinin lideri. Daha sonra Celal'in adamları tarafından vurulmuş ama ölmemiştir. Yeniden ortaya çıkmıştır. Dizinin 29. Bölümünde Melek'e Sarp'la Mert'in kardeş olduklarını söylemiştir. Artık tek amacı Celal'i bitirmektir. Sarp ve Mert'e tüm gerçekleri anlatmıştır. Finalde hapse girer.
Musa Barış Kıralioğlu 1-39 Organize Şube'de komiser. Ayrıca Tahsin'i vuran tetikçilerin yerini bulmuş, farkında olmadan Celal'in aklanmasını sağlanmaştır.
Tayfun Alihan Sakman 4-15 Kebapçı Celal'in bilişim işlerine bakan elemanıdır.
Fulya Esra Kılıç 24-39 Kudret için çalışmaktadır. Daha sonra Davut'un tehditi sonucu Kudret'e ihanet etmiş, Celal'in tarafına geçmiştir. Finalde Sarp tarafından vurularak öldürülür.
Minik Seyithan Özdemir 1-39 Kebapçı Celal'in has adamı. Sert mizacıyla korkulası adamdır. Celal'i kaçırırken Haluk Müdür ve başka bir polis tarafından vurularak öldürülür.
Şevko Sedat Payas 8-34 Gerçek adı Şevket'tir. Kebapçı Celal'in adamıdır. Yusuf Müdür'ün yaptığı baskın esnasında gerçekleşen silahlı çatışmada Yusuf Müdür tarafından vurularak öldürülür.
Serkan Feyyaz Duman 24-31 Kudret'in adamı. Kudret, Sarp ve Mert'i öldürmesi için ona emir verir. Sarp ve Melek görüştüğü zaman yanlışlıkla Sarp yerine Melek'i öldürür. Daha sonra Sarp ve Mert tarafından yakalanır ve vurularak ölür.
Handan Tuba Ünsal 22-28 Kumarhane işletmecisidir. Kebapçı Celal ile iş birliği yapmıştır. Sonrasında Kudret için çalıştığı ortaya çıkmıştır. Celal hakkında bilgi edinmek için Sarp'a yakınlaşmıştır. Fulya'nın arabaya koyduğu bombanın patlaması sonucu ölmüştür.
Yaşar Mehmet Yılmaz Ak 17-22 Babasını öldürdüğü için Kebapçı Celal'den intikam almak ister. Coşkun ile birlikte çalışmaktadır. Melek'i kaçırmış, Gökhan'ı vurmuştur. Daha sonra hapise girmiş, Celal'in adamları tarafından suikast girişiminde bulunmuş, yaralı olarak kurtulduktan sonra hastaneye yetiştirilmiştir. Hastanede Celal'in adamı tarafından yüzü bıçaklanarak öldürülür.
Hülya Mine Tüfekçioğlu 19-20 Melek'in teyzesidir. Celal onu tehdit ederek, Melek'e annesinin para karşılığında Celal'in düşmanlarıyla anlaşıp Celal'i öldürmek istediği yalanını söyletir. Celal'in adamları tarafından trafik kazasında öldürülür.
Leyla Işık Şenay Gürler 13-15 Ömer'in ablası, Akın Işık'ın eşidir. İkisinin de ölümünden sorumlu olduğu için Kebapçı Celal'den intikam almayı ister. Kebapçı Celal'i öldüreceği sırada Davut tarafından sırtından vurularak öldürülür.
Avukat Emre Erçil 13-14 Akın Işık'ın ölümünden sorumlu olduğu için Kebapçı Celal'den intikam almayı ister. Celal'i polise ihbar etmiştir. Yusuf Müdür ile çatıştıktan sonra vurulur ve Sarp tarafından da dört el ateş edilerek ölür.
Sinan Murat Tüzün 12-14 Akın Işık'ın adamı. Avukat'ın adamları tarafından arabada taranarak öldürülür.
Hüsnü Yavuz Gürbüz 11-14 "Sarı Hüsnü" olarak bilinir. Celal'in oğlu Mustafa'nın kirvesidir. Celal'e ihanet ederek Avukat için çalışmaya başlar. Celal tarafından affedildikten sonra Avukat'ın adamları tarafından arabada taranarak öldürülür.
Hayati Ozan Ağaç 11-12 Coşkun'un adamı. Coşkun tarafından vurularak öldürülür.
Selami Alp Özgür Yaşin 1-11 Alyanak'ın adamı. Alyanak ile birlik olup Mestan'ı öldürdükten sonra Mestan'ı öldürdüğünü itiraf etmiş, Davut'un isteği üzerine hapse girmiştir.
Akın Işık Ercan Kesal 5-10 Köstenceli uluslararası kaçakçı. Kebapçı Celal ile birlikte iş yapmaktadır. Araları bozulduktan sonra Celal tarafından yakılarak öldürülmüştür.
Talip Ulvi Yiğit 1/7 Coşkun'un en has adamı. Celal'i tehdit etmiş, daha sonra Celal tarafından tehdit edilmesi üzerine intihar etmiştir.
Aslan Cem Özeren 1-7 Organize Şube'de komiser. Mert'in gizli kimliğini öğrenmesi sonucunda Celal tarafından öldürülür.
Ömer Selim Erdoğan 1-2 Kebapçı Celal'in düşmanı. Sarp'a kardeşi Umut'u Celal'in kaçırttığını söylemiştir. Kebapçı Celal'in emriyle Davut tarafından öldürülür.

Yayın takvimi[değiştir | kaynağı değiştir]

Sezon Gösterim günü ve saati Sezon başlangıcı Final Çekilen bölüm sayısı Bölüm aralığı Sezon yılı TV kanalı
1.Sezon Pazartesi 20:00 19 Eylül 2016 19 Haziran 2017 39 1-39 2016-2017 (Bitti) Show Tv

Bölümler[değiştir | kaynağı değiştir]

Serideki
No.
BaşlıkYönetmenYazarOrijinal yayın tarihiTürkiye izleyicisi
(milyon)
1"1. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu19 Eylül 2016 (2016-09-19)4.09
2"2. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu26 Eylül 2016 (2016-09-26)6.76
3"3. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu3 Ekim 2016 (2016-10-03)7.10
4"4. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu10 Ekim 2016 (2016-10-10)7.48
5"5. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu17 Ekim 2016 (2016-10-17)7.13
6"6. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu24 Ekim 2016 (2016-10-24)7.95
7"7. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu31 Ekim 2016 (2016-10-31)8.09
8"8. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu7 Kasım 2016 (2016-11-07)8.66
9"9. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu14 Kasım 2016 (2016-11-14)9.58
10"10. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu21 Kasım 2016 (2016-11-21)10.58
11"11. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu28 Kasım 2016 (2016-11-28)10.04
12"12. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu5 Aralık 2016 (2016-12-05)10.04[1]
13"13. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu12 Aralık 2016 (2016-12-12)9.78[2]
14"14. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu19 Aralık 2016 (2016-12-19)10.1[3]
15"15. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu26 Aralık 2016 (2016-12-26)10.41[4]
16"16. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu9 Ocak 2017 (2017-01-09)9.91
17"17. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu16 Ocak 2017 (2017-01-16)10.44
18"18. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu23 Ocak 2017 (2017-01-23)9.11
19"19. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu30 Ocak 2017 (2017-01-30)9.12
20"20. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu6 Şubat 2017 (2017-02-06)9.58
21"21. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu13 Şubat 2017 (2017-02-13)9.58
22"22. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu, Volkan Sümbül20 Şubat 2017 (2017-02-20)9.34
23"23. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu, Volkan Sümbül27 Şubat 2017 (2017-02-27)8.60
24"24. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu, Volkan Sümbül6 Mart 2017 (2017-03-06)9.36
25"25. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu, Volkan Sümbül13 Mart 2017 (2017-03-13)9,35
26"26. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu, Volkan Sümbül20 Mart 2017 (2017-03-20)9,38
27"27. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu, Volkan Sümbül27 Mart 2017 (2017-03-27)7,44
27"27. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu, Volkan Sümbül27 Mart 2017 (2017-03-27)7,44
28"28. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu,Volkan Sümbül3 Nisan 2017 (2017-04-03)8.51
29"29. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu,Volkan Sümbül10 Nisan 2017 (2017-04-10)7.28
30"30. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu,Volkan Sümbül17 Nisan 2017 (2017-04-17)7.59
31"31. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu,Volkan Sümbül24 Nisan 2017 (2017-04-24)8.02
32"32. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu,Volkan Sümbül1 Mayıs 2017 (2017-05-01)7.32
33"33. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu,Volkan Sümbül8 Mayıs 2017 (2017-05-08)7.09
34"34. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu,Volkan Sümbül15 Mayıs 2017 (2017-05-15)7.00
35"35. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu,Volkan Sümbül22 Mayıs 2017 (2017-05-22)8.41
36"36. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu,Volkan Sümbül29 Mayıs 2017 (2017-05-29)9.20
37"37. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu,Volkan Sümbül5 Haziran 2017 (2017-06-05)8.29
38"38. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu,Volkan Sümbül12 Haziran 2017 (2017-06-12)7,59
39"39. Bölüm"Uluç BayraktarErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu,Volkan Sümbül19 Haziran 2017 (2017-06-19)8,76

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ "5 Aralık 2016 Rating Sonuçları". Medya Faresi. 5 Aralık 2016. 3 Ocak 2017 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 2 Ocak 2017. 
  2. ^ "12 Aralık 2016 Rating Sonuçları". Medya Faresi. 12 Aralık 2016. 3 Ocak 2017 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 2 Ocak 2017. 
  3. ^ "19 Aralık 2016 Rating Sonuçları". Medya Faresi. 19 Aralık 2016. 3 Ocak 2017 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 2 Ocak 2017. 
  4. ^ "26 Aralık 2016 Rating Sonuçları". Medya Faresi. 26 Aralık 2016. 3 Ocak 2017 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 2 Ocak 2017. 

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]