Vikiproje tartışma:Hayvanlar

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Konu ekle
Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikiproje Hayvanlar (Proje-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Hayvanlar maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Hayvanlar kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Proje  Bu madde Proje-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Yaşam Ağacı (Proje-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Yaşam Ağacı maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Yaşam Ağacı kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Proje  Bu madde Proje-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Okey, güzel bir Proje. Neresinden basliyalim? En düzenlisi herhalde, ilk basta siniflari ve takimlari yazmak olur, ama en mantiklisi en fazla aranilcagini düsündügümüz hayvanlarin maddelerini tamamlamamiz olur (Omurgalilar). Yoksa ilk basta sirf Türkiyenin hayvan türlerinimi tamamliyalim? Yoksa herkez kafasina göre, hosuna giden hayvan türlerinin maddelerinimi yazsin? --Erdall 16:54, 3 Ocak 2007 (UTC)

Projenin açıklama sayfasında Eğer sizde bu konuda yardım etmek istiyorsanız lütfen görüşlerinizi tartışma sayfasında belirtiniz. deniyor. Hayvan Sistematiği alanında (özellikle memeliler ve kuşlar) uzman bir öğretim üyesiyim. Ancak madde yazımının nasıl yapıldığını tam olarak öğrenemedim. Bu konuda yardımcı olursanız, Zooloji alanındaki pek çok maddeye katkı sağlayabilirim. İyi çalışmalar Prof.Dr. Ahmet Karataş Niğde Üniversitesi, Biyoloji Bölümü e-posta: rousettus@hotmail.com 78.164.19.85 17:57, 1 Ağustos 2012 (UTC)

  • e-mail adresine nasıl yardımcı olabileceğiniz hakkında bir mail gönderdim. en kısa zamanda kullanıcı adı alarak katkılarınızı bekleriz. --Mskyrider ileti 12:29, 2 Ağustos 2012 (UTC)