Vikipedi tartışma:Kaynak gösterme

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

?[kaynağı değiştir]

Kaynak gösterme sayfasında kaynak hatası var.--Captain BradleyMesaj Sayfam 12:32, 15 Temmuz 2009 (UTC)

Dikkat edilmesi gerekenler kısmındaki kısayollarda hata var. İngiliz vikipediye yönlendiriyor. Fakat İngiliz vikipedide başlık yerleri değiştirilmiş. Ancak bir tanesini bulup düzeltebildim. Diğerleri halen boşta--koc61mesaj 12:08, 29 Eylül 2009 (UTC)

Bir çevrilmemiş Politika Vakası Daha[kaynağı değiştir]

Arkadaşlar bir politika sayfasının üçte biri kendi dilimizde değilken bunun üstünde nasıl "uzlaşılmıştır, tartışılmadan değiştirilmemelidir" şeklinde bir uyarı yer alıyor? Ben böyle bir uyarı kabul etmiyorum, lütfen bunu yıkıcı bir tavır olarak görmeyin. Çünkü böyle bir uyarı yanlıştır. Bunun yerine politikanın geliştirilme aşamasında olduğunu "teklif" şablonunu koymalıyız.--Alperen 13:13, 17 Nisan 2011 (UTC)

"İngilizce bilenlerin uzlaşması yeterlidir." gibi saçma sapan bir cümle kuruyorum. M.F.Eirtibat 00:33, 11 Temmuz 2013 (UTC)

Kaynak isteme şablonu görüntüsünün değiştirilmesi teklifi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Sizlerin de dikkatini çekmiştir ve her zaman görüyorsunuz da bir de şimdi bakar mısınız şablonun şu görüntüsünün[kaynak belirtilmeli] ne kadar yer işgál ettiğine?..
Bunu kısaltmaya ne dersiniz? Örnek: [kaynak ekle][kaynak yaz][kaynak gerek][kaynak gerekli][kaynak belirt]M.F.Eirtibat 00:18, 11 Temmuz 2013 (UTC)