Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ramazan Kağan Kurtoğlu

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Aşağıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.

SAS tartışması sonucunda sayfanın kalması yönünde karar verilmiştir. --ToprakM  21.44, 22 Eylül 2020 (UTC)

Ramazan Kağan Kurtoğlu[kaynağı değiştir]

Kaynak ara: Google (kitap · haber · gazete · akademik · özgür görsel · WRS) · DuckDuckGo · Bing · FENS · JSTOR · NYT · VK
  • Silinsin Silinsin Ramazan Kurtoğlu ile ilgili internette güvenilir kaynak yok. Ayrıca akademisyen olarak VP:KD koşullarını da sağlamadığını düşünüyorum. Kendisine akademik olarak neredeyse hiç atıf yap ılmamış. Ayrıca eserlerinin de KD koşullarını sağlamadığını düşünüyorum.--EmreOsm95 (mesaj) 10.37, 14 Eylül 2020 (UTC)
  • Silinsin Silinsin @EmreOsm95'a katılarak silinsin. Hakkında güvenilir kaynağa ulaşamadım. Akademik olarak Kd değil. Birçok kitap yazmış ama atıfta bulunan yok.--Destemora (mesaj) 17.21, 15 Eylül 2020 (UTC)
  • Dunden sonra ikinci defa olacak, rahatsizlik veriyorum kusura bakmayin simdiden;) @Seksen iki yüz kırk beş, bakarsaniz musait olunca cok sevinirim, ona gore degerlendirmemi bende yapacagim daha sonra.--Can Je suis là 17.25, 15 Eylül 2020 (UTC)
Ping için çok teşekkürler @Can, bu madde konu itibarıyla o denli ilgimi çekmedi maalesef. Tapınak Şövalyeleri Ve Nöro-Mesih ilgi alanıma girmiyor diyelim :) --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 21.30, 15 Eylül 2020 (UTC)
  • Silinsin Silinsin hakkında güvenilir ve bağımsız herhangi bir kaynak mevcut değil. Akademisyen kriterlerini de karşılamıyor.[Görüşüm aşağıdaki ikinci yorumumla güncellenmiştir.]--Can Je suis là 21.32, 15 Eylül 2020 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Akademisyen olarak atıf bulamamak pek de sürpriz değil, özel sektörde yaşlandıktan sonra akademisyen olmuş, yani yazar olarak değerlendirmek gerekir. Akademisyen değil yazar olarak incelendiğinde, bağımsız kaynaklarca da referans verildiği ve kayda değer olduğu görünüyor. Bu açıdan atıf "yok" değil "çok". Akademisyen olarak da kurumu dışındaki çok sayıda bilimsel akademik dergide makalelerinin yayınlanması (uluslararası atıf olmasa da) dikkat çekicidir. Televizyonlara belki yüzden fazla defa yorumcu olarak çağrılmasına da gözümüzü tamamen kapamak pek makul olmaz, tek başına bir kriter karşılamasa da, "fikirlerine atıfta bulunulması" anlamında bir "kriter tamamlayıcı/pekiştirici" etkisini dikkate almak gerekir. --iazak (mesaj) 09.32, 17 Eylül 2020 (UTC)
  • Kalsın Kalsın iazak'ın yaptığı düzenlemelerle birlikte madde kayda değerlik kriterlerini karşılamaktadır. ilk görüşüm güncellenmiştir. Emeklerinize sağlık.--Can Je suis là 23.31, 21 Eylül 2020 (UTC)
  • Kalsın Kalsın Şu anki haliyle kayda değerliği karşıladığı gözüküyor. Codes20 (mesaj) 00.07, 22 Eylül 2020 (UTC)

Yukarıdaki silinmeye aday bir sayfanın arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu sayfaya herhangi bir ek değişiklik yapılmamalıdır.