Vikipedi:Kaliteli madde adayları/Oliver Kahn

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Bu, bir kaliteli madde adaylığının arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen bu sayfa üzerinde değişiklik yapmayın. Konuyla ilgili yorumlarınızı maddenin tartışma sayfasına ekleyebilirsiniz. Bu sayfada herhangi bir değişiklik yapılmamalıdır.

Bu madde, Vikipedi topluluğu tarafından Kaliteli Madde seçilmiştir---- Akhilleus ileti 16:01, 28 Eylül 2011 (UTC)

Oliver Kahn[kaynağı değiştir]

  • Maddeyi kısa bir süre önce çevirmiştim, bazı kırmızılıkları giderdim fakat başarıları ve istatistikleri kısmında Bundesliga sezonlarının bağlantıları kırmızı durumda. Pek vakit bulamadığım için o kırmızılıkları gideremedim. Yine de bu ufak kırmızılıkların maddenin KM olmasına engel olmayacağını düşünüyorum. --Anylaiileti katkılar 09:33, 28 Ağustos 2011 (UTC)
  • Destek Destek Madde çok güzel olmuş ellerinize sağlık. --JustForFun 19:31, 1 Eylül 2011 (UTC)
  • Yorum Yorum Öncelikle emeğinize sağlık. Milli takım kariyerine kadar okuyup ufak değişiklikler yaptım. "2010'de Olier Kahn teknik direktörlük lisansı aldı" cümlesinin yeri yanlış sanırım, çok uygun bir nokta bulamadığımdan dokunmadım. Devamını da okuyacağım zaman el verdikçe. --SayginerV-posta 21:16, 2 Eylül 2011 (UTC)
Cevap Cevap Öncelikle gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler. Yaptığınız değişiklikleri gördüm. Gayet olumlu değişiklikler. "2010'de Olier Kahn teknik direktörlük lisansı aldı" cümlesine gelince... Böyle bir şey okuduğumu veya yazdığımı hatırlamıyorum. Burada İngilizce vikide eklenme tarihi 22 Ağustos, fakat ben çeviriyi bu tarihten çok önceden bitirmiştim. Gösterilen kaynakta da bununla ilgili hiçbir şey yer almıyor. Galiba JustForFun arkadaşımız eklemiş, yeri değiştirilebilir; fakat dediğim gibi verilen referansta bununla ilgili bir şey yer almıyor. Aksine, verilen referansta "bundan sonra futbola dönme gibi bir amacım yok" cümlesi geçmiş. --Anylaiileti katkılar 23:35, 2 Eylül 2011 (UTC)
Muhtemelen kaynaktaki "Although Kahn received his coaching license last year, he said he plans to stick to television for the time being." cümlesine dayanılarak yazılmış. Ama yeri orası değil belki giriş bölümünün sonu; ayrıca teknik direktörlük değil kaleci antrenörlüğü sanırım bahsedilen. Şöhret bölümüne katkı yapabilecek bilgiler taşıyan kaynaktan bu cümlenin çekilmesi de ilginç : ). Yapmak istediği programla ilgili bilgiler şöhret başlığına girebilir.--SayginerV-posta 08:32, 3 Eylül 2011 (UTC)
Ben de tam emin değilim, o yüzden bu cümleyi şöhret bölümüne "Kaleci, 2010 yılında antrenörlük lisansı aldı." şeklinde geçireceğim. :) --Anylai 14:10, 6 Eylül 2011 (UTC)
  • Destek Destek -- Fikrimce Kalite standartlarında. - Nebeviye 16:10, 12 Eylül 2011 (UTC)
  • Destek Destek Bence de KM olur. --Ozankra 15:42, 14 Eylül 2011 (UTC)
  • Destek Destek --SayginerV-posta 17:36, 16 Eylül 2011 (UTC)
  • Destek Destek -- Kaliteli madde standardını karşıladığını düşünüyorum. Tek bir konu var: "buna rağmen finalde Brezilya'ya 2-0 kaybettikleri karşılaşma yüzünden eleştirilere maruz kaldı." cümlesinin kaynaklandırılması lazım. İlerleyen kısımlara baktım ama orada da kaynak bulamadım. Elinize sağlık, kolay gelsin. -- Güzelonlu (mesaj) 10:40, 23 Eylül 2011 (UTC)
    O cümleye Cnn'in bir haberini ekledim. Sanırım yeterli olur. --SayginerV-posta 14:31, 23 Eylül 2011 (UTC)
  • Destek Destek Ellerinize sağlık. Mimar77 21:24, 25 Eylül 2011 (UTC)
Bu, bir kaliteli madde adaylığının arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen bu sayfa üzerinde değişiklik yapmayın. Konuyla ilgili yorumlarınızı maddenin tartışma sayfasına ekleyebilirsiniz. Bu sayfada herhangi bir değişiklik yapılmamalıdır.