Kullanıcı mesaj:Sayginer

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

İletişim bir sanattır. Mesaj yazmak için "+" simgesini kullanabilirsiniz.

Eskiler >>
Arşiv1
Arşiv2
Arşiv3
Arşiv4

Dosya:Mecnun Çınar.jpg[kaynağı değiştir]

Selamlar Saginer, nasılsın, iyisindir umarım. Bu dosyayı hızlı silinmesi için işaretlemişsin ancak AK kullanımı doğru gözüküyor. Bir kez daha gözden geçirebilirmisin rica etsem. Bu imzasız yazı Sakhalinio (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Merhabalar, iyiyim teşekkürler. Sen de iyisindir inşallah. Bu dosya adil kullanıma uygun değil çünkü yaşayan bir kişiye ait, bir benzeri çekilebilir, Mecnun Çınar'ın Ali Atay'dan ancak AK kullanılarak gösterilebilecek herhangi bir farklılığı da yok.--Sayginerv-posta 09:42, 18 Haziran 2017 (UTC)


Kategorilendirme[kaynağı değiştir]

Selamlar. Olimpiyatlarda yaptığımız "Fransız Olimpiyat atletleri", "Altın Olimpiyat madalyalı Alman sporcular" gibi kategorilendirmeleri diğer çok sporlu etkilnikler için de yapmaya başladım yavaş yavaş. Şurada Akdeniz Oyunları için örneğini görebilirsin mesela. Tabi bunlar oldukça zaman alacak şeyler ama sen de denk geldikçe kategorilendirmeden ve yeni kategoriler oluşturmadan çekinmezsen sevinirim :) İyi günler.--RapsarEfendim? 22:00, 18 Kasım 2017 (UTC)

Vikiproje:Spor tartışması[kaynağı değiştir]

Selamlar. Vikiproje:Spor kapsamında yeni bir tartışma mevcut. Fikrini belirtebilirsen sevinirim :) İyi günler.--MediaWiki message delivery (mesaj) 07.59, 21 Şubat 2018 (UTC)

2016 Olimpiyatları[kaynağı değiştir]

Selamlar. Atletizm rekorları listesindeki kırmızılıkları giderme adına, oyunlarda ABD maddesini açman mümkün mü? Ben Brezilya'yı açtım, sen de onu aç bari :P İyi günler.--RapsarEfendim? 20.03, 28 Mart 2018 (UTC)

Selam Rapsar. Madalya kazananlarla açabilirim ama tüm sonuçlarla gözüm keser mi bilmiyorum. Hallederiz bir şekilde yine de :) --Sayginerv-posta 20.08, 28 Mart 2018 (UTC)
Açılsın yeterli. Eski yıldızlı maddeleri gözden geçiriyorum da, hazır bunu yaparken önemli-önemsiz kırmızı bağlantıları da temizliyorum :) Teşekkürler, iyi günler.--RapsarEfendim? 20.19, 28 Mart 2018 (UTC)
Ön bölümle açtım. Biz bu sıklet-kg meselesini bir karara bağlamış mıydık? Hatırlayamadım da belki sen çıkarırsın.--Sayginerv-posta 09.57, 29 Mart 2018 (UTC)
Emeğine sağlık. Evet, hep "kg" denmesini uygun görmüştük. Sıklet kullanmıyoruz madde adında, madde içinde elbet kullanılabilir.--RapsarEfendim? 18.00, 29 Mart 2018 (UTC)

Bilgi kutusu[kaynağı değiştir]

Selam Rapsar. Vaktin olduğunda Şablon:Voleybolcu bilgi kutusunun "oynadığı kulüpler" bölümünü, futbolda olduğu gibi ayrı ayrı yazılacak hâle getirebilirsen çok iyi olur.--Sayginerv-posta 07.36, 13 Mayıs 2018 (UTC)

Selamlar. Aklımda kalsın, o motivasyonu alınca yapacağım :) Teşekkürler bildirim için. Bu arada Vikiproje:Spor iş birliğine katkılarını da beklerim :) İyi günler.--RapsarEfendim? 18.55, 13 Mayıs 2018 (UTC)


Elvan Abeylegesse[kaynağı değiştir]

Merhaba Sayginer Bey, Elvan Abeylegesse 2008 yılında olimpiyat madalyası kazanmış ancak daha sonra DQ edilmiş, bu madalyayı almadığı anlamına gelmiyor, kazanmış ancak yıllar sonra geri alınmış. Bunu kazananlar kategorisinden muaf tutmamız için bir sebep var mı? Başka bir kategorimiz var mı? Misal madalyası geri alınmış/DQ edilmiş sporcular kategorisi diye.

en:Category:Athletes stripped of World Championships in Athletics medals diye bir kategori buldum, ilgilenirseniz kategoriyi açarak gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. --Ali Haydar (mesaj) 13.38, 26 Mayıs 2018 (UTC)

Vikibahar - kullanıcı adınızdaki hata[kaynağı değiştir]

Selamlar Burada görüldüğü üzere Vikibahar 2018'deki bazı katkılarınız Sayginer ismiyle görünürken bazıları "dummy" adıyla görünüyor, az önce farkettim size de bildireyim dedim :) --Ahmet Turhan (mesaj) 08.37, 6 Haziran 2018 (UTC)

Selamlar. Geçenlerde gördüm bunu; muhtemelen IP adreslerindeki bir problemden kaynaklanmıştır. Çok da önemli değil, klişe ama "önemli olan katılmaktı". Bilgilendirme için teşekkürler. :) --Sayginerv-posta 08.50, 6 Haziran 2018 (UTC)

Vikiproje:Spor iş birliği projesi[kaynağı değiştir]

Selamlar. Vikiproje:Spor kapsamındaki Haziran 2018'in iş birliği projesi olan LEN üyesi kadın millî sutopu takımı maddelerinin oluşturulması konulu proje katkılarınızı beklemekte :) İyi günler.--Rapsar--MediaWiki message delivery (mesaj) 05.49, 13 Haziran 2018 (UTC)

Politika teklifi[kaynağı değiştir]

Selamlar. Köy çeşmesindeki politika bölümünde, adlandırma kuralları ile ilgili bir politika teklifi var. Müsait olduğunda okuyup, değerlendirme ve görüşlerini belirtebilir misin? İyi günler.--RapsarEfendim? 20.43, 18 Haziran 2018 (UTC)

Elektrik yükü[kaynağı değiştir]

Selamlar. Elektrik yükü anlam ayrımı sayfasını oluşturdum, daha önce bu kavramların birisi "elektrik yükü" diğeri ise "elektriksel yük" olarak adlandırılmıştı. Ancak bu iki ad, birbirinin yerine kullanılabiliyor. Benim görebildiğim -ve hatırlayabildiğim kadarıyla- her iki terim ("electric charge" ve "electric load") için de "elektrik yükü" kavramı kullanılıyor Türkçede. Yanlış hatırlamıyorsam senin alanına giren bir konu. Bakabilir misin bir hata var mı?--RapsarEfendim? 05.54, 27 Haziran 2018 (UTC)

Selam Rapsar. Şahsen elektrik yükünün Elektrik yükü (fiziksel özellik) maddesine ait olması gerektiğini düşünüyorum; akla kesinlikle bu gelir elektrik yükü deyince. Diğerine biz sadece yük diyoruz; o Yük (elektrik devresi) şeklinde adlandırılıp, elektrik yükü sayfasında bununla karıştırmayın diye belirtilebilir sanki. Devredeki yükün "elektrik yükü" veya "elektriksel yük" diye kavramlaştırıldığını hatırlamıyorum.--Sayginerv-posta 07.33, 27 Haziran 2018 (UTC)
Aslında dediğin gibi, ben de ona aşinayım ama diğer diller bu şekilde kullanınca, benim son elektrikle alakalı derslerim de yıllar öncesinde kalınca emin olamadım haha. Dediğin gibi yapalım taşımaları o zaman. Teşekkürler.--RapsarEfendim? 17.49, 27 Haziran 2018 (UTC)

Üniversite Oyunları[kaynağı değiştir]

Selamlar. Akdeniz Oyunları ve Olimpiyatlardakine benzer kategorilendirmeleri, şuradan görebileceğin üzere bu etkinlik için de yaptım. Denk geldikçe kullanırsın, haber vereyim dedim :) İyi günler.--RapsarEfendim? 22.27, 29 Haziran 2018 (UTC)

Vikiproje:Spor Temmuz 2018 iş birliği projesi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamındaki Temmuz 2018'in iş birliği projesi, Jack Adams Ödülü kazanan buz hokeyi oyuncusu maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Katkıarlınızı bekliyoruz :)--Kullanıcı:Rapsar--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.35, 2 Temmuz 2018 (UTC)


Vikiproje:Spor Ağustos 2018 iş birliği projesi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamındaki Ağustos 2018'in iş birliği projesi futbol dışındaki sporla ilgili açılması istenen maddelerin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Katılımlarınızı bekliyoruz :) İyi günler.--Rapsar--MediaWiki message delivery (mesaj) 20.25, 2 Ağustos 2018 (UTC)

Türkçe okunuş[kaynağı değiştir]

Belarus alfabesinde bulunan ў ve Ы harfleri ve Ukraynacadaki и harfi Türkçede tam olarak nasıl okunuyor? Ali95AcarKullanıcı mesaj:Ali95Acar 22.45, 18 Haziran 2018 (UTC)

Vikiproje:Spor Ağustos 2018 iş birliği projesi katılımınızı bekliyor[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamındaki Ağustos 2018'in iş birliği projesi futbol dışındaki sporla ilgili açılması istenen maddelerin oluşturulması projesine katılımlarınız beklenmektedir :) İyi günler.--Rapsar--MediaWiki message delivery (mesaj) 23.39, 13 Ağustos 2018 (UTC)

Seçkin liste[kaynağı değiştir]

Selamlar, Şablon:2016 Yaz Olimpiyatları'nda ülkeler şablonunu maviye boyama çalışması yapıyordum sonra oluşturduğunuz 2016 Yaz Olimpiyatları madalya sıralaması sayfasını fark ettim bende şablonu sıralamaya göre boyamaya sayfadaki kırmızı maddelerin büyük bir kısmını oluşturdum geriye sadece 30 tane kaldı onları da birkaç gün içinde bitiririm ben madde açmayı bitirdiğimde sayfada açılmamış madde olmayacak. Ben de bundan yola çıkarak maddenin enwiki veya diğer wikilerden çevrilmiş içeriklerle seçkin liste adayı olabileceğini düşündüm maddeyi de siz oluşturduğunuz için size bildirmek istedim eğer listeyi geliştirirseniz seçkin liste adayı yapabilirsiniz bence o potansiyel var bu listede. Saygılar --By erdo can • msj 10.41, 23 Ağustos 2018 (UTC)

Vikiproje:Spor Eylül 2018 iş birliği projesi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamındaki Eylül 2018'in iş birliği projesi Afrika Oyunları etkinliklerinin maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Katılımlarınızı bekliyoruz :)--Rapsar--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.33, 1 Eylül 2018 (UTC)

Kadın binici[kaynağı değiştir]

Merhabalar, şu maddeyi oluşturan kişi olarak tartışma sayfasına bir göz atabilir misiniz? --Sayginerv-posta 17.16, 19 Eylül 2018 (UTC)

İngilizce tercümedir. Elimde kaynak yoktur.--Yzkoc (mesaj) 05.23, 20 Eylül 2018 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Madalya tablosu modülü[kaynağı değiştir]

Merhaba Sayginer, 2018 Summer Youth Olympics medal table sayfasındaki modülü kim yapabilir? Benim aklıma gelen ilk kişiler @Superyetkin, @Teacher0691. Selamlar ve iyi vikiler, SakhalinioBuyrun beniiiim? 20.33, 13 Ekim 2018 (UTC)

Merhabalar, @HastaLaVi2 de teknik konulara hakim.--Sayginerv-posta 20.46, 13 Ekim 2018 (UTC)
Bize umut yok galiba ne dersin? Üzgün SakhalinioBuyrun beniiiim? 21.02, 15 Ekim 2018 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]


İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Şablon[kaynağı değiştir]

Sayın Saygıner, Kadınlar Basketbol Süper Ligi şablonunu, Adana'da spor gibi illerin spor sayfalarından kullanmak için uyarlamak istedim, beceremedim. Bir şeyleri bozduğumu fark etmemişim. Düzelttiğiniz için size teşekkür ederim. Yapmaya çalıştığım şablon konusunda yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.Mehmet Ali Acar 16.00, 23 Ekim 2018 (UTC) Çok teşekkürler, bir şablon oluşturdum. Başlığının Adana'nın spor takımları kırmızı kalması, Vikepedi'de kayıtlı olmadığını gösteriyor sanırım. Ne yapmam gerekiyor? Saygılar.Mehmet Ali Acar 22.00, 23 Ekim 2018 (UTC)

Transkripsiyon[kaynağı değiştir]

Saygıner, şu maddenin doğru transkripsiyonuna bakabilir misin acaba? Ali95Acar 16.53, 26 Ekim 2018 (UTC)

Vikipedi:Vikibahar 2019[kaynağı değiştir]

CEE Spring Logo vertical-t.svg

Merhabalar. Vikipedi:Vikibahar 2019, 23 Mart günü başlıyor! Köy çeşmesindeki duyuruyu inceleyebilir, proje sayfasına giderek projeyle alakalı daha ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz! Katılımınızı bekliyoruz!--Rapsar (MediaWiki message delivery (mesaj) 00.07, 21 Mart 2019 (UTC))

Vikibahar 2019[kaynağı değiştir]

Yarışmayı organize eden kullanıcı olarak katılımcıların, yarışma kurallarını okumalarını ve kurallara dikkat etmelerini hatırlatan toplu bir mesaj atmak istedim :) İyi günler.--Rapsar (MediaWiki message delivery (mesaj) 21.14, 23 Mart 2019 (UTC))

Şablon[kaynağı değiştir]

İstek yapıldı Yapıldı --Superyetkinileti 20.27, 6 Eylül 2019 (UTC)