Vikipedi:Kaliteli madde adayları/Çesma

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Bu, bir kaliteli madde adaylığının arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen bu sayfa üzerinde değişiklik yapmayın. Konuyla ilgili yorumlarınızı maddenin tartışma sayfasına ekleyebilirsiniz. Bu sayfada herhangi bir değişiklik yapılmamalıdır.

Bu madde, Vikipedi topluluğu tarafından Kaliteli Madde seçilmiştir--LostMyMind (mesaj) 21.28, 8 Mayıs 2021 (UTC)

Çesma[kaynağı değiştir]

Bu haftaki İBP kapsamında İngilizce Wiki'deki kaliteli maddeden tercüme edildi, ek kaynaklarla desteklendi. Ufak tefek eksikleri olabilir, bildirirseniz hızlıca düzelteyim. --Khutuckmsj 06.31, 11 Aralık 2020 (UTC)

Yorum Yorum Maddenin kaynakçası dikkatimi çekti. Tek bir kaynağın (McLaughlin) her sayfasını farklı kaynak gibi gösterilmesi kaynakların daha fazla göstermek niyeti mi anlamadım. İngilizcesini de kontrol ettim orada da aynı ama bence yanlış ve hoş durmuyor. İngilizcede bibliyografya kullanılmış. Ayrıca Türkçe maddede ise "özel" ve "genel" diye kaynakça ayrılmış bunun mantığını anlamadım. Sefasungur (mesaj) 02.32, 30 Aralık 2020 (UTC)
Kitap kaynakları bu şekilde gösterilir, sayfa sayfa... NanahuatlEfendim? 06.26, 30 Aralık 2020 (UTC)
Nanahuatl'ın açıklamasına ek olarak, özel genel ayrımı ile ilgili olarak yanlış bilmiyorsam, özel dediğimiz kaynaklar, bazı cümle ve paragrafların yanında [1], [2] şeklinde görünen, <ref> ile belirttiğimiz ve kaynakça bölümünde sergilenen, ilgili bölümü doğrulayan kaynaklardır; genel kaynaklar ise belirli bir cümle/paragraf içinde kaynak gösterilmemiş, genel olarak maddenin bahsettiği konularla ilgili olan kaynaklardır; özel ve genel diye ayrılması bundandır. --LostMyMind (mesaj) 23.13, 1 Ocak 2021 (UTC)
Not aldım, Sinop'u da KM yapmayı düşünüyorum. Belki gaza gelirsem en:Template:Ekaterina II class battleship komple Kaliteli Konu da yapabilirim, 5 madde alt tarafı :) --Khutuckmsj 00.22, 3 Ocak 2021 (UTC)
İncelemeyi tamamladım, bu kırmızılar dışında ufak noktalar dikkatimi çekti. Bilgi kutusunda bahsedilen zırh özelliklerinden maddede bahsedilmiyor galiba, onlar da eklenirse iyi olur :) Birleşik zırh maddesinin açılması da bence, işbu maddenin anlaşılabilmesi adına önemli. Bunlar dışında dikkatimi çeken bir husus olmadı.--NanahuatlEfendim? 06.24, 3 Ocak 2021 (UTC)
  • Destek Destek Ellerine sağlık. Çok ufak bir değişiklik yaptım, umarım doğru tahmin edip yapmışımdır, kontrol edersen harika olur Khutuck. "Yekaterina II sınıfı zırhlı" ve Birleşik zırh maddeleri kısa da olsa açılırsa iyi olur, anlaşılmasına etkisi var. Zaten not almışsın, açarsın diye düşünüyorum. Diğer kırmızıları şart bulmuyorum. ----anerka'ya söyleyin 11.07, 10 Ocak 2021 (UTC)
  • Pictogram conditionally voting support.svg Şartlı destek Yukarıdaki maddelerin açılması kaydıyla kriterleri karşıladığını düşünüyorum.--NanahuatlEfendim? 00.07, 14 Ocak 2021 (UTC)
Şu yukarıda yazdıklarıma (üstlerde) bakabilir misin müsait olduğunda @Khutuck?--NanahuatlEfendim? 11.02, 7 Şubat 2021 (UTC)
Haftasonu halletmeyi planlıyorum. --Khutuckmsj 02.22, 10 Şubat 2021 (UTC)
Hangi haftasonu @Khutuck? :P Meşgulsün farkındayım... NanahuatlEfendim? 07.27, 1 Nisan 2021 (UTC)
Taşlara mı döndü kalbin, gelmedin / Aylar geldi geçti, sen gelmez oldun / Yârim, gözlerim yolda, beklerim ama sen gelmez oldun… Üç vakte halledeceğim. —Khutuckmsj 13.17, 1 Nisan 2021 (UTC)

@LostMyMind Maddeler açıldı, peçeteye yazılıp yollanan istek parçalar söylendi. --Khutuckmsj 15.28, 8 Mayıs 2021 (UTC)

Bu, bir kaliteli madde adaylığının arşivlenmiş tartışmasıdır. Lütfen bu sayfa üzerinde değişiklik yapmayın. Konuyla ilgili yorumlarınızı maddenin tartışma sayfasına ekleyebilirsiniz. Bu sayfada herhangi bir değişiklik yapılmamalıdır.