İçeriğe atla

Vikipedi:Asya Ayı/2019

Vikipedi, özgür ansiklopedi
ANA SAYFA Kullanıcı Grubu 2022 2019 2015
Vikipedi Asya Ayı

Vikipedi Asya Ayı, çevrim içi bir Vikimaraton'dur. Bu Vikimaraton'un amacı Asya ile ilgili Vikipedi içeriklerini daha kaliteli hale getirmektir. Projeye katkıda bulunmak adına Türkçe Vikipedi'de Asya ile ilgili maddeleri geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Vikipedi:Asya Ayı için sunulan makaleler projesinin bir parçası olarak kabul edilmesi aşağıdaki standartlara uymak gerekir:

  • Öğe skeçler genişletilmesi hariç 2019 yılı 1 Kasım 00:00 (UTC) ve 30 Kasım 23:59 (UTC) tarihleri arasında oluşturulması gerekir.

Makale, en az 3500 bayt ve yaklaşık 300 kelime olmalıdır. Öğe karşılaması gerekir ilgili kurallar. Makale kabul edilebilir referanslar olmalıdır; tartışmalı cümleler makalede listelenen, referanslar tarafından doğrulanabilir ve kanıtlanabilir olmalıdır. Madde tamamen otomatik olarak tercüme edilmemelidir ve iyi bir dil tarzı olmalıdır. Makale hiçbir sorun olmaması gerekir. Madde bir liste veya tablo olmamalıdır. Makale (kültürel, coğrafi, siyasi, vs.) Asya'da ülke veya bölge ile ilgili olmalıdır.

IP kullanıcısı olarak kaydolmak için, bu şablonu kullanın. "* {{IP|xx.xx.xx.xx}}:"

Organizatörler[kaynağı değiştir]

Organizatörler bu kısma isimlerini eklemedir.

Projeye katıl[kaynağı değiştir]

Projeye istediğin zaman aşağıdaki düğmeye tıklayarak katılabilirsin. Organizatörler, düzenlediğin maddelerin kriterleri sağlayıp sağlamadığını kontrol edecek.

Katılımcılar

Uluslararası topluluk[kaynağı değiştir]

Katılımcı Vikipediler[kaynağı değiştir]

Participating affiliates[kaynağı değiştir]