Vikipedi:Asya Ayı/2015

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikipedi Asya Ayı
WikipediaAsianMonth-en.svg

Vikipedi Asya Ayı, çevrim içi bir Vikimaraton'dur. Bu Vikimaraton'un amacı Asya Vikipedi'lerini daha kaliteli hale getirmektir. Projeye katkıda bulunmak adına Türkçe Vikipedi'de Asya ile ilgili maddeleri geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Asia (orthographic projection).svg

Standartlar[kaynağı değiştir]

Wikipedia Asya'nın Ay için sunulan Makaleler projesinin bir parçası olarak kabul edilmesi aşağıdaki standartlara uymak gerekir:

  • Öğe skeçler genişletilmesi hariç 2015 yılında 1 Kasım 00:00 (UTC) ve 30 Kasım 23:59 (UTC) arasında oluşturulması gerekir.

Makale, en az 3500 bayt ve yaklaşık 300 kelime olmalıdır. Öğe karşılaması gerekir ilgili kurallar. Makale kabul edilebilir referanslar olmalıdır; tartışmalı cümleler makalede listelenen (lar) referans (ler) (ler) tarafından doğrulanabilir ve kanıtlanabilir olmalıdır. Madde tamamen otomatik olarak tercüme edilmemelidir ve iyi bir dil tarzı olmalıdır. Makale hiçbir sorun olması gerekir. Madde bir liste veya tablo olmamalıdır. Makale olması gereken herhangi bir ilgili (kültürel, coğrafi, siyasi, vs.) Asya'da ülke, bölge veya bölge. Projenin sonunda, İspanyolca Wikipedia Asya Ayın organizatörleri bir öğe tüm standartlarını karşılayan olup olmadığını belirler. Projenin bir organizatör tarafından teslim öğeler için, öğeleri diğer organizatörler tarafından değerlendirilmelidir.


Note that at the end of the project, the Wikipedia Asian Month jury for the English Wikipedia will determine whether an article qualifies for inclusion or not under these criteria.

Use this template "* {{IP|xx.xx.xx.xx}}:" to sign up as an IP user.

Organizatörler[kaynağı değiştir]

Organizatörler bu kısma isimlerini eklemedir.

Projeye katıl[kaynağı değiştir]

Projeye istediğin zaman aşağıdaki düğmeye tıklayarak katılabilirsin. Organizatörler, düzenlediğin maddelerin kriterleri sağlayıp sağlamadığını kontrol edecek.

Uluslararası topluluk[kaynağı değiştir]

Katılımcı Vikipediler[kaynağı değiştir]

Wikipedia's W.svg

Participating affiliates[kaynağı değiştir]