Tartışma:Tabutta Rövaşata

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Sinema (NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Sinema maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Sinema kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 

Film Konusu[kaynağı değiştir]

Film konusu biraz yanlış. Mahsun araba tutkunu değil, soğuktan geceleri dışarıda kalmamak için arabaları alıyor, kaloriferiyle ısınıyor. Bazen dolaşıyor arabaları başka yerlere çekip oralarda uyuyor. Arabaları silmesinin sebebi de aldığının anlaşılmaması için. Arabaları aynı temizlikte yerine bırakıyor. Benim anladığım bu yönde. Belki gerekli düzeltmeler yapılır. Yoruma dayalı bir başlık olmuş.Bu imzasız yazı Tarehab (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

@Tarehab, siz de katkı yapabilirsiniz :) Buyrun daha iyisi yazın lütfen, birlikte geliştirelim burayı :)--RapsarEfendim? 00:56, 13 Nisan 2017 (UTC)
@Rapsar :) evet yapabilirdim fakat söylediklerimi mutlak doğru kabul etmiyorum. tartışmaya açtım ki ne yazacağımıza birlikte karar verelim. belki de ben yanlış anlamışımdır. Kaynağı olmadığını görünce de biraz kendi fikrime sıcak baktım. Ama sürekli geri alınacak değişiklikler yapıp sizin gibi devriyelere zaman masrafı çıkarmayalım :) Tarehab (mesaj) 01:07, 13 Nisan 2017 (UTC)