Tartışma:Türkiye'de yayın yapan televizyon kanalları listesi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Burası, Türkiye'de yayın yapan televizyon kanalları listesi sayfası üzerindeki değişikliklerin konuşulduğu tartışma sayfasıdır.

bu sayfasının diğer liste sayfaları ile birlikte silinmesini öneriyorum. Makale değil. Vikipedi internet sarı sayfalar değiş. Bu tür liste sayfaları ileride baş ağrıtabilir. ----Dbl2010 23:38, 4 Ekim 2005 (UTC)

Ya her Tv hanalindan bir makale cikacak ve kategori haline gelecek bu liste, yada bir makaleye "dis baglantilar" olarak eklenecek. Iceriginin tasinmadan silinmemesi uygun olmaz. Citrat 20:52, 1 Kasım 2005 (UTC)

arkadaşlar seri ilanlar yeri değildir burası...lütfen sadece bir ansiklopedide bulunabilecek maddeleri koyalım, bu arada ben de bu maddedeki ilanı sildim İsimsizzorcocuk 14:07, 9 Temmuz 2007 (UTC)

Vikipedi:Adil kullanım politikası ihlali[kaynağı değiştir]

Sayfada yer alan logoların çıkarılması lazım. Bu şekilde kullanılmaları VP:AKP'yi ihlal ediyor. --60.240.112.112 09:02, 12 Haziran 2008 (UTC)

  • Türkiye'de yayın yapan mı yoksa Türkiye merkezli mi? Bu listeden olağanüstü yanlışlıklar var. Bence Türkiye merkezli kanallar eklenmeli. National Geographic falan çıkarılmalı.--Reality 13:32, 6 Eylül 2011 (UTC)

Bu liste Türksat'ta olan kanallar listesi değil. Bu liste Türkiye'de yayın yapan Türkiye merkezli veya Türkiye'de de yayın yapan yabancı kanalların listesi olmalı.

bu liste cogunlukta yanlis ben düzeltmesini biraz olsun yaptim umarim bu sefer silmezsiniz yaptigim degisikleri cünkü bazi kanallarda genel yaziyor ama bunlar yanlis kanallar eglence ve bazilarida dini bunlarin düzeltilmesi gerek ben düzelttim umarim silinmez diyorum Ilteray (mesaj) 01:08, 21 Haziran 2013 (UTC)