Tartışma:Sinem Ünsal

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Kadın (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Kadın maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Kadın kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Biyografi (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Biyografi maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Biyografi kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Kişinin sadece aldığı (bireysel) ödüllerin eklenmesi[kaynağı değiştir]

Kişi maddelerine, kişinin aldığı bireysel ödülleri ekliyoruz ve ısrarla bireysel olarak kazanmadığı ödülü ekliyorsunuz, @Aslele05. Araştırmalarım sonucunda, kişinin ekip oyununda yer alarak bir ödül kazanmıştır ama bireysel kapsamda değerlendiremeyiz. Bu nedenle ödülleri kısmında, ekip çalışmasıyla kazandığı ödülün eklenmesini uygun görmedim ve nitekim @Can da aynı geri alma işlemini gerçekleştirmiş. Bu nedenle daha fazla geri alma işlemi gerçekleştirmemek ve konunun çözümlenmesi adına tartışma açmayı uygun gördüm ve konuya ilişkin tüm kullanıcılarımızın görüşünü bekliyorum. --Victor Trevor (mesaj) 17.15, 17 Ekim 2020 (UTC)