Tartışma:Râzî

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Konseyi           Bu sayfa, şu Vikiprojelerin kapsamında yer almaktadır:
Vikiproje Kimya (C-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Kimya maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Kimya kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Tıp (C-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Tıp maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Tıp kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje İslam (C-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki İslam maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje İslam kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Yanlış Bilgi[kaynağı değiştir]

Verilen bilgilerin önemli bir kısmı gösterilen kaynakta yok.Ayrıca verilen bilgilerde başkaca yanlışlıklar var,düzeltildi. Bu imzasız yazı İfrit (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 11:02, 21 Eylül 2013‎

Madde adı[kaynağı değiştir]

TDV İslâm Ansiklopedisi ve MEB İslâm Ansiklopedisi sadece Râzî diyor? --cobija 15:27, 26 Ağustos 2014 (UTC)

--85.102.139.246 12:55, 17 Şubat 2015 (UTC)razi bey :newtonun bulduğu sayılan yer çekimini aslında razi bey bulmuştur ve bununda bir gerçek olduğu kanıtlanmıştır.