Tartışma:Nevzat Tandoğan

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Siyaset (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Siyaset maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Siyaset kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
  • Tandoğan'ın başına gelenlerle Nursi arasında bağ kurulmaya çalışılmış, metin tarafsız gözükmüyor...Vikipedist 23:37, 20 Kasım 2008 (UTC)

Kainatta hiçbir şey tesadüf olmadığına göre -öyle olsaydı gözle görünen ve ilimle bilinen düzen bozulur, kendi kendine devam etmezdi- valinin başına gelenler de tesadüfe verilmez. Zira 17 sene Ankara valiliği ve Ankara belediye başkanlığı yapmış, hükümetin gözdesi bir bürokrat, akılsız adamlar gibi kendi kendine hayatına hatime çekmezdi. İnsanın en çok sevdiği ve üzerinde titrediği kendi hayatı olduğuna nazaran, valinin intiharı da eziyet ve hakaret ettiği şahıslarla alakası akıldan uzak değildir.. Levent Bağ

Nurcular buraya akın etmiş. Ne olduğu belirsiz, İngiliz müttefiki Fetullah'ın öncülü ile saygın bir şahıs olan Tandoğan arasında bağlantı kurulmuş.88.233.11.21 08:36, 25 Mayıs 2010 (UTC)

Mizahi bir madde[kaynağı değiştir]

Madde gerçekten komik olmuş. Birisi övülecek diye maddenin başlığı olan zatla arasında geçen bir olay anlatılmış. Nevzat Bey, övülecek zatın övgüye değerliğini ispatlamak için adeta bir aracı. Ne hoş değil mi? Peki kaynak? 2 numaralı kaynağı görünce güldüm, gerçekten pek tarafsız olmuş doğrusu. Bari ansiklopedinin adını nursipedia yapalım da tam olsun.

---Mizahi bir yorum ---

Nursipedia veya değil yaşanan bir hadise kaynağıyla aktarılmış ama akıllının biri silmiş. Sen bu yazdıklarınla övüyorsun veya yeriyorsun ama kaynaksız konuşuyorsun. Kaynak göster aslanım.

Tarafsızlık şablonu[kaynağı değiştir]

Madde bu haliyle ciddi tarafsızlık sorunu taşımıyor. Şablon kaldırılabilir.--Yzkoc (mesaj) 19:37, 9 Temmuz 2013 (UTC)