Tartışma:Mamak FK

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Ankara (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Ankara maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Ankara kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Futbol (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Futbol maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Futbol kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Madde adı[kaynağı değiştir]

@Cobija eline sağlık. Acaba BAK SK veya Başkent Akademi SK daha mı iyi olurdu?--Teacher0691 (mesaj) 20.59, 21 Ocak 2019 (UTC)

Benim tercihlerim de onlardı fakat yaygın kullanım bu yönde ve böyle sürecek gibi de görünüyor. --Cobija (mesaj) 21.39, 21 Ocak 2019 (UTC)
Benim görebildiğim kadarıyla (resmî site ve TFF), "BAKspor" gibi değil de "BAK Spor Kulübü" şeklinde kullanılıyor daha çok. Bizim standardımıza göre "BAK SK" olması gerektiğini düşünüyorum (GASKİ SK aslında benzer bir örnek).--RapsarEfendim? 17.26, 29 Ocak 2019 (UTC)
ESKİspor da var. --Cobija (mesaj) 21.35, 1 Şubat 2019 (UTC)