Vikiproje:Ankara/İş birliği projesi

Vikipedi, özgür ansiklopedi


Ankara iş birliği projesi

“Kar altındadır varoşlar, hasretim nazlıdır Ankara...” - Ahmed Arif

Ankara iş birliği projesi nedir?

Ankara iş birliği projesi, Vikipedi topluluğunun birlikte Ankara makaleleri üzerinde çalışmasından meydana gelen bir projedir. Genelde her ay yeni bir proje belirlenir. Projenin devamlılığını sağlamak için sorumlular belirlenmiştir. Proje süresi, ilgili sorumlu tarafından ihtiyaca göre düzenlenebilir. Vikipedistlerin yoğun katılımıyla mevcut proje konusunun hızlı ve etkin bir şekilde bitirilmesi amaçlanır.

Ankara iş birliği projesi için siz de, yeni proje aday gösterebilir, gelecek proje için görüş belirtebilirsiniz. Aday gösterilecek projenin konusu Ankara ve ilgili konular hakkında olmalıdır. Eksik gördüğünüz herhangi bir konuyu aday gösterebilirsiniz.

Projenin mevcut sorumlusu Pragdon'dur. Proje sorumlusu gelecek arşivlerde ya da mevcut oylamalarda bir iş birliği projesi konusu bulunmaması durumunda kendi inisiyatifi ile bir proje konusu seçebilir. Bununla projenin devamlılığı amaçlanmıştır.

Hittite sun disk.jpeg Bir proje önerin! Museum of Anatolian Civilizations 0011.svg Arşiv
Bu ayın projesi sizleri bekliyor!

Vikiproje:Ankara/İş birliği projesi/2022/Temmuz

Projeye nasıl katılabilirim?

Çok basit! Projeye katılmak için yukarıdaki katılımcılar bölümünün altına imzanızı ekleyip katkı yapmaya başlayabilirsiniz.