Tartışma:Kahramanmaraş

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Türkiye (B-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Türkiye yerleşim birimleri
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye yerleşim birimleri maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye yerleşim birimleri kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
none
 

Kurtuluş savaşı bölümüne Fethullah gülenin yazısı diye başlık açan arkadaşı kınıyorum ve düzenliyorum. --SerdenaS 00:55, 30 Nisan 2007 (UTC)

Başka bir konu tek istiklal madalyalı şehir olduğu gerçeği ile kahraman rütbesinin Atatürk tarafından verilmesi düzeltme gerektiyor galiba.Bildiğim kadarıyla kahramanlık 7 Şubat 1973 tarihinde TBMM kararıyla verilmiştir.Atatürke nasıl bağlanıyor? Yine 5734 sayılı kanunla Gaziantep'in de bir madalyası var.Yani Kahramanmaraş tek istiklal madalyalı şehir değildir. Bu imzasız yazı 195.174.74.164 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 17:12, 28 Nisan 2008

"sonradan bombanın dış mihraklar tarafından atıldığı ortaya çıktı" cümlesi kesin bir yargıya dayandırılmış bir ifade olmasına rağmen herhangi bir dipnot konulmamıştır. Ayrıca böyle bir kesin yargıya ulaşılabilecek kaynaklarında nesnelliği tartışma konusudur. Ayrıca bombayı yerleştirilmekle yargılan ve serbest bırakılan isimlerde, mahkemede beraat ettiklerinden dolayı, vikipedi'nin objektiflik yaklaşımından dolayı buraya konulmamıştır." Yewerton

Akdeniz[kaynağı değiştir]

Kahramanmaraş Akdeniz Bölgesine ait bir şehirdir.Sadece bir ilçesinin Güneydoğu Anadolu'da toprakları vardır.İlçeleri hakkında vurgu yapılmış ama girişte Güneydoğu Anadolu yazılarak yanlış bilgi verilmiş.Kaynak: En basit İlköğretim Atlasına bile bakmanız yeterlidir. Bu imzasız yazı 88.227.37.208 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Doğrulanamayan Bilgiler[kaynağı değiştir]

Bunun kaynağı nedir?: "Aynı zamanda Kahramanmaraş Türkiye'nin elektrik ihtiyacının %12,5'unu karşılamaktadır." Muhammet Kara (mesaj) 20:54, 9 Haziran 2013 (UTC)

Kısa[kaynağı değiştir]

Kahramanmaraşın kısa adı Maraş mıdır? bence değildir. --Etkesah (mesaj) 12:51, 14 Aralık 2016 (UTC)