Tartışma:Georgiy Çiçerin

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Cscr-featured1-candidate.png
Bu madde şu anda bir seçkin madde adayıdır. Seçkin bir madde, Vikipedi'nin en iyi çalışmalarından biri olmalıdır, bu nedenle bazı kriterleri sağlaması beklenir. Lütfen maddeyle ilgili tartışmaya katılın.
Burası, Georgiy Çiçerin sayfası üzerindeki değişikliklerin konuşulduğu tartışma sayfasıdır.
Vikiproje Sovyetler Birliği (B-sınıf, Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Sovyetler Birliği maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Sovyetler Birliği kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Siyaset (B-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Siyaset maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Siyaset kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

giriş[kaynağı değiştir]

Vikipedi:Seçkin madde adayları/Georgiy Çiçerin'de de söylediğim gibi giriş fazla detay barındırıyor. şöyle bir özetleme yaptım. üzerinde oynanabilir. --kibele 14.26, 11 Aralık 2018 (UTC)

Üstünkörü baktım ama göremedim, önceki sürümde girişte olup da altta olmayan bir bilgi var mı? Gözden kaçıp bilgi eksilmesin @Kibele --Ahmet Turhan (mesaj) 16.16, 11 Aralık 2018 (UTC)
ben de sana soracaktım. :) bence yok. --kibele 17.13, 11 Aralık 2018 (UTC)
Girişten çıkartılan "1920'li yıllarda pek çok hükûmet ile diplomatik görüşmelerde bulunarak ateşkes antlaşmaları imzalanmasını sağladı. Bu antlaşmalar Rusya'daki askeri müdahaleleri sürdürmek lehinde olanların konumunu zayıflattı ve olası yeni müdahaleleri önledi." kalınla işaretli kısmım (anlatılanı tam olarak anlamak için önceki bağlantılı cümleyle yazdım) bu altbaşlıkta verilmiş mi sence? Bence tam net olarak konum zayıflatma ve yeni müdahaleleri önleme ifadesi verilmemiş gibi. @Kibele --Ahmet Turhan (mesaj) 18.17, 11 Aralık 2018 (UTC)