Tartışma:Frito-Lay

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikiproje Amerika Birleşik Devletleri (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Amerika Birleşik Devletleri maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Amerika Birleşik Devletleri kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Mutfak (Başlangıç-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Mutfak maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Mutfak kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Frito-Lay[kaynağı değiştir]

Bu maddedeki reklam içeriğinin nerede olduğunu bulamadım..Maddede bulunan alt markalarının tamamı İngilizce vikipediden alınmıştır.Maddenin neresinde reklam olduğunu söylerseniz sevinirim.Can231994 (mesaj) 10:16, 6 Mart 2013 (UTC)

  • Merhaba. Tarafınızdan oluşturulan Frito-Lay maddesinin sürüm kontrolünde; tarafımdan G11 kriterlerini taşıdığı düşüncesiyle {{sil|G11}} şablonu eklenmiştir. Eklenen bu şablon maddenin hemen silineceği anlamına gelmemektedir. Silme yetkisine sahip hizmetlilerce durum değerlendirildikten sonra madde ya silinecektir veya eklenen şablon kaldırılacaktır. Ayrıca bu tür tartışmaları ilgili maddenin tartışma sayfasında yapıyoruz. Bu sebeple tartışmaya burada devam etmek üzere iyi çalışmalar dilerim.Eğitmenmahmut msj 18:15, 6 Mart 2013 (UTC)
    • Reklam olarak algılanabilecek ifadeler maddeden çıkarılmıştır. İyi vikiler. --Superyetkinileti 13:53, 23 Mart 2013 (UTC)