Tartışma:Ermenistan

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Konseyi           Bu sayfa, şu Vikiprojelerin kapsamında yer almaktadır:
Vikiproje 10K (C-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Kafkasya (C-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Kafkasya maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Kafkasya kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Siyaset (C-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Siyaset maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Siyaset kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Orta Doğu (B-sınıf, Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Orta Doğu maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Orta Doğu kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Arşiv
Arşivler
  1. Arşiv 1

Dış ilişkiler[kaynağı değiştir]

Bu başlığa son günlerde eklenen bilgiler ülke maddeleri için fazla detaylı. Sarkisyan'ın ağrı dağına hakkındaki sözlerinin tamamının yer alması ve bu konunun geniş bir paragrafta ele alınması dış ilişkilerin sadece Türkiye ile ilişkiler üzerine kurulduğu izlenimi veriyor. Başlığa daha önemli ve genel bilgilerin eklenmesi faydalı olacaktır.. Bu bilgilerin yeri Ermenistan-Türkiye ilişkileri maddesidir. Ayrıca nisanyanmap gibi güvenilir olmayan kaynaklar bu tür içerik için uygunsuz. Eminim buna dair haber ve akademik kaynaklar vardır. Almanya gibi seçkin maddeler belki yol gösterici olabilir. --Maurice Flesier message 18:22, 22 Kasım 2017 (UTC)

Ermenistan maddesi yarı korumaya alınsın.[kaynağı değiştir]

Ermenistan maddesi yarı korumaya alınsın. Nasıl olsa Ermenistan'ı hiç sevmeyenler nefret edenler ve düşman olanlar çok. Vandalizme uğrayabilir. Özellikle bu dönem de. Huluxsi (mesaj) 06.52, 30 Eylül 2020 (UTC)

+1 katılıyorum bu yüzden moderatörler vandalizm işleri ile meşgul ediliyor bence de belli bir süre koruma altına alınmalı başlık. --Meambokhe (mesaj) 13.12, 11 Ekim 2020 (UTC)