Tartışma:Aztekler

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje GM (Taslak-sınıf, NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki GM maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje GM kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje 10K (Taslak-sınıf, NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 

Birisi yazmış, herkes aynı yerdne kopyalamış yapıştırmış, ne ala memleket. Aztek Tarihi "15.yüzyıl ile 16. yüzyıl başlarında..." ile başlıyor ve devam ediyor. Yahu ben Aztekler hakkında bişey bilmiyorum, olamaz mı? Şu an merak saldım ve öğrenmek istiyorum, ama bu 15. yüzyıl acaba MÖ mü, MS mi, bunu bir türlü bulamıyorum. Ne menem bişeymiş bu internet. Umarım burdaki bilgileri bir absolü diye almıyordur insanlar. Bi

Öğrenmenin bir yolu var. Kristof Colomb'un tarihini incelersiniz ve M.Ö mü yoksa M.S. mi karşınıza çıkar.Ama ben araştırmacı değilim benim için yazın derseniz o başka tabiki.

Amerikan tarihini araştıran birisinin Amerika'nın keşfiyle ilgili bir başlangıç yapması gerekirdi.

vikipedia yi kaynak olarak aldigina gore bu arastirmanda varacaginda yerde belli zaten :)

sence m.ö 15. 16. yüzyılda amerika bulunmuş muydu?