Tartışma:Altın

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Bu maddenin son kısımlarındaki tarihi olaylara ait metinler bir çeviri programı yardımıyla çevrilerek aktarılmıştır ve bunun düzgünce çevrilmesi ya da silinmesi gereklidir.

Vikiproje Konseyi           Bu sayfa, şu Vikiprojelerin kapsamında yer almaktadır:
Vikiproje 10K (Başlangıç-sınıf, NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Kimya (C-sınıf, Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Kimya maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Kimya kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Tarih (B-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Tarih maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Tarih kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Altın bence çok önemli bir maddedir.Ama son zamanlard doğru kullanılmamaya baslandı.}

o ne demek ki nasıl doğru kullanılır altın?

dış bağlantılar ile ilgili[kaynağı değiştir]

Pek çok madde de olduğu gibi, bu madde de ticari amaçlı eklenmiş dış bağlantılar ( bu madde için aslında bir tane ) vardı. Burda tartışmaya açmadan sildim, çünkü aktif bir tartışma ortamı varmış gibi durmuyor. Bu tip bağlantıların eklenmeden önce, en azından tartışma sayfalarında tartışılıp, konu ile ilgili olup olmamasına göre eklenmesinden yanayım. 78.182.79.177 13:12, 20 Ekim 2009 (UTC)