Tartışma:Çin Seddi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikiproje 10K (Başlangıç-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Çin (Başlangıç-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Çin maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Çin kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Madde de hiçiç bağlantıolmaması ilginç. Zamanında kes yapıştır yapılmış olabilir mi?--Atacameñoileti 23:10, 8 Temmuz 2007 (UTC)
Alttaki kısımda telif hakkı ihlâli saptandı ve bu kısım çıkarıldı. Üst kısımda da sanki telif ihlâli var ama herhangi bir şey saptayamadım. Bulan olursa ya maddeye sil koysun ya da telifli içeriği çıkararak taslak yapsın maddeyi. Teşekkürler, iyi çalışmalar... - Noumenon mesajkatkılar 21:20, 9 Temmuz 2007 (UTC)

Bence Çin seddinin uzay göründüğüne inanmak biraz saçmaca zira yazıya eklenmiş fotoğrafa bakılırsa fotoğrafı çeken aynı uydunun kamerasından benim evin de görülebileceği gerçeği ortaya çıkabilir sanırım. Ne dersiniz o zaman bizim evde dünyanın 7 harikasına alınsın ...

Selam arkadaşlar ben biraz google earth den inceledim çinin kuzey batısında yazmışsınız google earthdede kuzey batısında yazıyor ama kuzeydoğusunda, japonyaya yakın ve google earth den gözüküyor yani google earth uzaydan çekim yapmıyormu .. Yani uzaydan görülebilir bence google earth den bakabilirsiniz çin seddi yazın çıkar karşınıza . Bilen bir arkadaş maddedeki eksiklikleri gözden geçirirse sevinirim.

Tarafsızlık İlkesi?[kaynağı değiştir]

Resmen aşırı Türk milliyetçisi tarafından yazılmış ve birçok bilgi eksik verilmiş. Eksik bilgilerin yanısıra metin milli duygularla yazılmış. En baştan yazılmalı.

maddeye son yapılan katkıdan söz ediyorsanız geri alındı. şu andaki sürüme bakıp yeniden fikrinizi belirtir misiniz? --kibele 09:40, 13 Kasım 2014 (UTC)

Son Düzenleme[kaynağı değiştir]

Son düzenlemeden önceki metin resmen hayal kırıklığıydı. Çünkü Çin Şeddi gibi önemli bir yapı hakkında böylesine taraflı bir bilgi çok hayret vericiydi. Neyse ki şu an olması gerektiği gibi teşekkürler.

=== Bu çin seddi sayfasının ilk halini nasıl görebilirim? Burada yazan asılsız bir şey yüzünden rezil oldum. --Selimsah (mesaj) 08:27, 15 Mayıs 2015 (UTC)Selimsah (selimsah@hotmail.com a e-posta atabilirsiniz)

Şimdiden teşekkür ederim, sosyal dersinde hocanın gözüne girersem çok iyi olacak, tekrardan çok teşekkür ederim 😍😄😆😘 Begüm Gökçe (mesaj) 16:21, 27 Aralık 2016 (UTC)