Söz (dizi)

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
Söz
Soz-logo.png
Format Televizyon dizisi
Tür Aksiyon
Askeri
Macera
Dram
Senarist Ethem Özışık
Yönetmen Yağız Alp Akaydın
Başrol Tolga Sarıtaş
Serhat Kılıç
Aybüke Pusat
Meriç Aral
Nihat Altınkaya
Çağan Atakan Arslan
Besteci Atakan Ilgazdağ
Ülke  Türkiye
Dili Türkçe
Sezon sayısı 2
Bölüm sayısı 14 (bölümleri listesi)
Yapım
Yapımcı Timur Savcı
Burak Sağyaşar
Yapım şirketi TIMS&B
Yayın bilgileri
Kanal Star TV
Ses formatı Stereo
Yayın tarihi 3 Nisan 2017 (2017-04-03)
Durumu Devam ediyor

SözStar Tv'de yayınlanan ve yapımcılığını TIMS&B'ın üstlendiği senaryosunu Ethem Özışık'ın yazdığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın yaptığı, başrollerini Tolga SarıtaşAybüke PusatNihat Altınkaya, Çağan Atakan Arslan ve Meriç Aral'ın paylaştıkları televizyon dizisi.[1]

Konu[değiştir | kaynağı değiştir]

İstanbul’da yaşanan büyük bir terör saldırısı sonucu onlarca insanın hayatını kaybetmesi ve bu facianın ülkede büyük bir infiale yol açması ile Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun hayatı da bir yeni bir akışa sürüklenir.[2]

Oyuncular ve karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

Ana karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

Canlandıran Oyuncu Rol Bölüm Hakkında
Tolga Sarıtaş Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu 1- Ekibin komutanıdır. Çok iyi bir asker ve liderdir. Zekası ve karizmasıyla tüm timin saygısını kazanmıştır. Bir yanda ülkesi için çarpışırken bir yandan da tutkulu ve zor bir aşka yelken açacaktır.
Serhat Kılıç Çolak 1- Terör örgütünün lideridir. Zeki, kurnaz olduğu kadar acımasız ve zalimdir. Çıkarları uğruna küresel güçlerle işbirliği yapmaktan çekinmez. İlkeleri ve ahlakı yoktur. Kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu için Üsteğmen Yavuz’la da kişisel bir hesabı vardır. 
Aybüke Pusat Bahar Kutlu 1- Hastane zincirleri olan zengin bir ailenin güzel kızıdır. Tüm bu zenginlik ve şaşaaya rağmen mütevazı ve yardımsever bir doktordur. İstanbul'dan ve ailesinden uzaklara gidince kendi içsel yolculuğu da başlar. Gördükleri ve yaşadıkları onu yepyeni bir insan yapacaktır.
Meriç Aral Eylem Mercier 1- Annesi Türk, babası Fransız’dır. Bağımsız bir savaş muhabiri ve fotoğrafçısıdır. Üniversite yıllarında çeşitli eylemlere katılmış ve defalarca gözaltına alınmıştır. Anarşist, muhalif bir internet gazetecisidir. Bölgede tanışacağı Tim elemanına aşık olunca inandığı her şeyi sorgulamaya başlayacaktır.
Nihat Altınkaya Yarbay Erdem Korkmaz 1- En son ve en kritik kararları vermekle yükümlüdür. Askerlerin hayatı için herkesi karşısına almaya hazırdır. Disiplinlidir, katıdır, kuralcıdır. Bütün bunlarla beraber de çok babacandır. Bütün askerlerin her derdiyle tek tek ilgilenir. Ayrıca civardaki köylülerle ilişkileri de çok iyidir.
Derda Yasir Yenal Yasin 3- İstihbaratçı'dır. Simsarı sorguladıktan sonra Time dahil olmuştur. Ateşle birlikte Yusuf'u takip ederken sırtından vurulmuştur ama yelek sayesinde kurtulmuştur.
Çağan Atakan Arslan Üsteğmen Zafer Yaman 1-12 Ekibin en çalışkanıdır. Sabah herkesten önce uyanır ve antrenmanına başlar. Tam bir spor delisidir. Kendi halinde, ketum takılmayı sever. Disiplinin esas olduğu bir aileden gelmiştir.
Burak Sevinç Üstçavuş Fethi Kulaksız 1- Kültürlü, çok okuyan, bu dünyanın içinde ayrıksı duran bir adamdır.
Görkem Sevindik Üstçavuş Mücahit Serdengeçti 1- Deli dolu ve atılgandır. Bütün operasyonlarda en önden gitmekten korkmaz.
Mustafa Yıldıran Başçavuş Ali Haydar Bozdağ (Hafız) 1- Araziyi ve yöreyi iyi bilir. Gerçekten hafızdır.
Eren Vurdem Başçavuş Ateş Acar 1- Yetimdir. Annesi de babası da bayrağıdır. Timin en neşelisidir. Eğlenmeyi sever.
Aytaç Şaşmaz Uzman Çavuş Feyzullah Altıparmak 1- Timin en genci, tecrübesizi ve çaylağıdır.
Ezgi Çelik Yüzbaşı Songül Yıldız 13-
Mehmet Uslu 1-12 Genelkurmay başkanıdır.
Mehmet Özgür 13-
Cihan Ünal Büyük Bey 13-
Nil Günal Güler Korkmaz 1- Erdem Yarbay’ın eşidir. Ailesine bağlı fedakar bir kadındır.
Ece Okay Funda Kutlu 1- Bahar'ın annesidir ve aynı zamanda İstanbulda bir hastanenin sahibidir. Bahar'ın Karabayırda görev yapmasına razı değildir.
Melissa Yıldırımer Fatma Bozdağ 1- Hafız'ın eşidir. Sorunlu bir hamilelikten dolayı 4 defa çocuğunu düşürmüştür.
İlayda Ildır Nazlı Korkmaz 1- Erdem Yarbay’ın hayat dolu sevecen kızıdır. Terör örgütü tarafından kaçırılmıştır ve elinden yaralanmıştır. Yavuz Üsteğmen tarafından terör örgütünden son anda kurtarılmıştır.
İhsan Ustaoğlu Reşit Ziya 6- Musul üniversitesinde Kimyacıdır ve aynı zamanda bir işkencecidir. Konuşturamadığı adam yoktur. Çolak ile kimyasal silah yapmak için anlaşmıştır.
Aydan Çakır Doktor 6- Örgüt'te bir doktordur. Hafızın karnına kimyasal bomba yerleştirmiştir.
Yağmur Ün Su 8- Feyzullah'ın sevgilisidir.

Bitirilen karakterler[değiştir | kaynağı değiştir]

Oyuncu Karakter Oynadığı bölüm Durumu
Mehmet Ali Karakuş Kurtdereli 1-10 Erdem Yarbay'ın ekibinde yer almaktadır.Fakat köyde verilen iftar sonrasında canlı bombaya müdahele etmesi sonucu şehit düşer.
Doğukan Töngel Hakim 1-3 Köse׳nin oglu. Çolak tarafindan hastanede boğularak öldürülür.
Nazmi Göçmen Köse 1 Çolak'ın kardeşidir. Yavuz Üsteğmen tarafından vurularak öldürülür
Su Kutlu Merve 1 Yavuz Üsteğmenin sevgilisidir. AVM'de patlatılan canlı bomba sonucu hastanede hayatını kaybetmiştir.

Bölüm listesi[değiştir | kaynağı değiştir]

1. Sezon (03 Nisan 2017 - 19 Haziran 2017)[değiştir | kaynağı değiştir]

Bölüm Orijinal yayın tarihi Reyting Özet
1 03 Nisan 2017 5.90[3] Kıdemli Üsteğmen Yavuz doğudaki görevinden sevgilisine evlenme teklifi yapmak için İstanbul'a gelir. Kıza evlilik teklifi yapıp bir AVM'ye giderler. Orada şüpheli tavırlar sergileyen birileri Yavuz'un dikkatini çeker. Nişanlısına kaçmasını söyleyip adamların peşine düşer. Onlarca kişi ve nişanlısı da ölür ancak Yavuz daha fazlasının ölmesini engellemiştir. Nişanlısını yaralıyken götürdüğü hastanede cerrah olmamasına rağmen Bahar kıza müdahale eder ama başarılı olamaz ve kız ölür. Kızın kolyesi onda kalır. Gömülmesine yetiştirmeye çalışır ama yetişemez. Yavuz mahvolmuş durumda hava alanına giderken nişanlısını öldürenlerden birisini kıstırmış polislere rastlar. Hamile bir kadını rehin almış adamı etkisiz hale getirir. Yarbay Erdem AVM saldırısı sonrasında Yavuz'un yanına gelir ama ona öfkesini kontrol edemediği için ona kızgındır. Göreve dönmesini istemez. Yavuz günlerce nişanlısının öldüğü hastanenin önünde meczup gibi kalır. Hastanede Bahar'a saldrıran bir hasta yakınını etkisiz hale getirir. Bahar yaralanan Yavuz'a dikiş atarken kolyenin sahibinin nişanlısı olduğunu anlayıp ona vermeye içeri gittiğinde Yavuz televizyonda nişanlısını öldürenlerden birini görür ve görev yerine döner. Cenazeden gelirken Yarbay Erdem'e kötü bir haber gelir. Konservatuvarda okuyan kızı Nazlı teröristlerce kaçırılmıştır. Pazarlık yapıp Yavuz'un yakaladığı teröristin serbest bırakılmasını isterler. Ancak devlet onlarla pazarlık yapmaz. Kızı yaralayıp videosunu babasına yollarlar. Yarbay Erdem özel bir tim kurma emri alır ve birbirinden enteresan kişilerden oluşan bir tim oluşturur. Başlarına normalde Yavuz'u getirmesi gerekirken getirmez. Ancak Yavuz karargaha gelir ve Yarbay'ın kızının kaçırıldığını öğrenir. Yardım etmek istese de Yarbay onu dışarı çıkarttırır.  İstihbaratçının aldığı yere baskın yaparlar. Malesef tuzaktır ve bir asker şehit olur. Karargahın önündeki birinden şüphelenen Yavuz onları takip eder ve Nazlı'nın kaçırıldığı yeri bulur. Tam kızı videoya çekip öldürecekler iken duruma müdahale eder. nişanlısını öldüren adamla vuruşurken öldürür. Nazlı ile tam çıkacaklarken kalabalık bir grup gelir ve onları kıstırır. Son anda Yarbay Erdem'in gönderdiği yeni tim onları kurtarır. karargaha döndüklerinde Yarbay ona yeni ekibin başına geçmeyi teklif eder. Yavuz kabul eder. Yavuz'un öldürdüğü son teröristin kardeşi Çolak lakaplı şahıs abisinin intikamını almaya yemin eder. Onun günler önce bir silah satıcısıyla roket alma pazarlığı edildiği bilgisini alan Yarbay Erdem, Çolak'ı durdurma görevini Yavuz ve ekibine verir. Eger başarılı olamazlarsa yolcu uçağı düşürme eylemi yapmayı planlamaktadırlar. Doktor Bahar Yavuz'u görüp kolyeyi vermeye geldiğinde Çolak onları görür ve planlarını oluşturmaya başlar.
2 10 Nisan 2017 6.85[4] Yavuz karargahın kapısında Bahar ile karşılaşır. Kız ona kolyeyi verir. Beraber kahve içmek için kasabaya inerler. Fakat geçen bölüm Yavuz'un Nazlı'yı kurtarırken öldürdüğü teröristin oğlu bir kaç kişi ile peşlerine düşer. Onları götüren taksiciyi öldürüp onları kovalarlar. Yavuz ikisini öldürür Çolak'ın yiğeni olan çocuğu yaralı olarak yakalar. Nazlı'yı hastaneye götürülür. Vurulan elini bir süre sonra normal insanlar kadar kullanabilecektir. Ancak kız konservatuvar da keman çaldığı için işi biraz daha zordur. Şehit cenazesi kaldırılır. Herkes çok üzgündür. Ekip tesisite birbirine kaynaşır. İstihbarat Ateş'i silah satıcılarından alış verişin yapılacağı yeri bulması için yurt dışına çıkar. Orada bir kadından bilgileri alırken yakalanır ama kaçmayı başarır. Yeri öğrenir. Çolak bir kaç tane denemelik füze alır. Asıl alış veriş Ateş'in öğrendiiği yerde olacaktır. Yaralı yakalanan terörist çocuğun üzerinde CPRS vardır. Onun sinyalinden çok pahalı olan bir maddenin saklandığı yeri bulurlar. Yavuz ve ekibi baskın yapıp maddeyi ele geçirir. Çolak bu madde olmadığı için parasal sıkıntıya düşer. Füzeleri alıp adamları öldürmek zorundadır. Ateş'ten alınan bilgiyle Yavuz ve ekibi baskın yapar. Çolak kaçsa da füzeler ve silah tüccarı yakalanır. Hafız denilen askerin hamile karısının durumu iyi değildir. Kocasını yanında ister ama adam bir türlü ekibi bırakıp gidemez. Bahar da Yavuz ile buluştuğunda çıkan çatışmada hafif yaralanmıştır. Müdahale gördüğü hastanede okuldan bir doktor arkadaşını görür. Adamın idealistliği ve yöre halkının doktora olan ihtiyacı kızı etkiler ve orada kalmayı düşünmeye başlar. Bahar'ın doktor arkadaşı hamile bir kadının doğum sancıları için oraya gitmesi gerekir. Bahar da onunla gelir. Askeriyeden gece oraya gitmek için yardım isterler. Bahar'ın da oraya gideceğini duyan Yavuz da eşlik etmek ister. Bölgeyi iyi tanıdığı için Hafız da onlarla gelir. Hafız'ın karıs ölü doğum yaparken Bahar'ın doğurttuğu kadın da bebek de iyidir. Hafız ve Yavuz evin dışına çıktıklarında helikopterle silah tüccarını götüren Yarbay Erdem'in helikopterini görüp o mu değil mi diye konuşurken Çolak başka bir yerden bir roketatarla helikopteri vurur ve helikopter Yavuzla Hafız'ın gözü önünde düşmeye başlar
3 17 Nisan 2017 7.96[5] Çolak vurduğu helikopterin peşinden adamlarını gönderir. Amaçları simsarı öldürmektir. Helikopterde bulunan pilotlar sıkıştıkları için kaçamazlar. Merkezden gelen tim tam cephaneleri bitmek üzereyken yetişir. Kaçan simsarın peşinden giden Erdem Yarbay teröristlerin silahlarını sakladığı mekruh bir yerde yakalanır. Onları Yavuz ve Ali Haydar kurtarır. Yakın olduğu için doktorların bulunduğu köye dönerler. Bir çoban onları arayan teröristleri yanlış yönlendirir. Yarbay bu çoban için sevdiği kızı ister. Ekibe yeni birisi katılır. Üsteğmen Zafer Yaman. Herkes Ali Haydar'ın bebeğinin cenazesine gider. Çaylak Ölüdenizde bahriyeli askerlik yaptığını söylediği annesine photoshoplu resim yaptırtır. Mücahit şehit ailelerini ziyaret edip onlara yardım götürürmüş. Fethi gazeteci Eylem ile yine tartışır. Çolak hastaneye girip kendisine itiatsizlik eden yiğenini öldürür. Doktor Bahar önce İstanbul'a döner sonra tekrar oraya gelir. Yavuz her fırsatta kızı bu kararından vazgeçirmeye çalışır. Simsarın sorgusundan ismi alınan genç bir çocuğu istihbaratçı bir adam ve onun arkadaşı Ateş takıp ederken gazeteci Eylem ile buluştuğunu ve internet cafede okey oynamasını görüntülerler. Ateş çocuğun oyunundan Yarbay'ın kızı ile beraber şifreyi çözerler. Çocuk eylem yapacakları yerin enlem ve boylamları vermiştir. Verilen koordinatlardan bulunan yer; Yarbay Erdem, karısı ve Yavuz komutanla doktor Bahar'ın çobanın düğünü için gittikleri köydür. Haberi alan Yavuz gelin, kadın ve çocukları muhtarın evine toplar. Fakat zaten içlerindeki hain zaten gelinmiş. Gelinliğinin altından çıkardığı makineli tüfekle kadınları öldürmeye başlar. Sıra Bahar'a geldiğinde onu evden çıkmak için rehin alır. Yavuz ve Erdem duruma müdahale edemeden öylece kalırlar.
4 24 Nisan 2017 7.94[6] Yavuz komutan ve Erdem Yarbayın katıldığı düğüne saldırı olacağı haberi gelir. Kadınları muhtarın evine toplarlar ama asıl saldırgan gelindir. Gelinliğinin altına saklamış olduğu silahı çıkarır ve evde bulunan tüm kadınları taramaya başlar. Yavuz ve Erdem oraya doğru koşarlar ama içeri girdiklerinde gelini Bahar'ın kafasına silah dayamış ve arkasına saklanmış olarak bulurlar. Yavuz zor bir karar verir ve Bahar'ı yaralayarak gelini öldürür. Tüm köy perişan haldedir. Savcı gelene kadar içeri kimseyi almazlar. Gazeteci Eylem de köye gelir. Köydeki birisi en başından beri çekim yapmaktadır. Bu çekimleri Çolak'ın adamları kesip montajlar ve gece Eylem'e verirler. Kız görüntülerden emin olamaz bu yüzden yayınlamak istemez. Editörüne yollar ve onlarda Eylem'in adıyla askerler köyde katliam yaptı diye haber yaparlar. Bahar'ın annesi televizyondan duyduğu haber üzerine Karabayır'a gelir ve kızını otel odasında Yavuz ile konuşurken görür. Kızının oraya Yavuz için geldiğini düşünüp tartışırken Bahar ağzından kendisini Yavuz'un vurduğunu kaçırır. Kadın soluğu savcının yanında alır ve Yavuz hakkında soruşturma açılır. Bahar'ın annesi kızını Yavuz'un nişanlısına yetkisiz müdahale ettiğini ihbar etmekle ve doktorluğunun elinden alınması ile tehdit eder. Çolak'ın işlerini yapan Yusuf'un evine baskın yapılır. Yusuf ele sağ geçmemek için kendisini patlatacakken son anda Yavuz sayesinde kurtulur. Bu durum Çolak'ın hiç hoşuna gitmez. Fethi Eylem'den hoşlanmaya başlamışken bu haber ile kıza öfke duyar. Yavuz ve ekibinin bir planı vardır. Eylem'in Çolak ile buluşma ihtimaline karşılık kızı dinlemeye alırlar. Sabah onunla buluşacağını öğrendiklerinde de Fethi'den kızın çantasına izleme aygıtı yerleştirmesini isterler. Fethi konuşma bahanesiyle otel odasına gidip vericiyi koyar. Eylem'in buluşma saati değiştirilir. Ateş, Yavuz ve Mücahit sivil kıyafetle onu takip etmeye başlarlar. Sınırın öbür tarafında Çolak ile buluştuğunda diğer arkadaşlara da haber verirler. Fakat Çolak kızın üstünü aratır ve vericiyi bulur. Vericiyi bulunca etrafa dürbün ile bakar ve Sarı komutan'ı görüp adamlarını onun etrafını sarmaları ve öldürmeleri için gönderir. Ajan gibi gördüğü Eylem'i de alıp buradan götürün diye emir verir.  Yavuz komutanın etrafını saran adamlar çok kalabalıktır.
5 1 Mayıs 2017 8.24[7] Geçen bölümde Yavuz, Ateş ve Keşanlı sınırın öbür tarafında Çolak'a ulaşmak için Eylem'in çantasına verici koymuşlardı. Çolak vericiyi bulur ve üçlüyü görür. Adamları etrafını sarar. Çok sıkı bir çatışma sonunda oraya yakın bir timin yardımıyla kurtulur. Çolak mayınlı sınırı geçebilmek için bir aileyi önden göndererek kullanır. Ateş, Keşanlı ve Yavuz sivilleri baba hariç kurtarır. Üçlüyü kurtarmak için giden tim ise Çolak'ı kurtarmak için dostları tarafından gönderilen paralı askerlerle çatışır. Bir tanesini yaralı ele geçirirler. Hafız'ın karısı boşanmak istediği için onu memleketine yollarlar. Kadın kocasını sevmektedir ama bu ilişkinin bu şekilde sürmesini hep yalnız olmayı da istememektedir. Bir avukat tutar. Bahar ise bir hastanede doktor olarak işe başlar. Yaralı asker o hastaneye getirilir. Kaçma girişiminde Bahar'ın yardımıyla durdurulur. Bu yabancı askerin sık sık oraya geldiğini ve Mahmut diye insan kaçıran bir şöförle konuştuğu bilgisini alırlar. Ayrıca bölgede bir hareketlilik de rapor edilir. Eylem; Çolak'ın evine getirilir. Misafir gibi davranılır. Çolak ona her şeyi çarpıtarak anlatır. Beraber yemek yerler. Fethi ise kendisini kıza karşı sorumlu hisseder. Kıza tutulmasının da bu konuda etkisi vardır tabi ki. Kızın gazetesini arkadaşıymış gibi aradığında haberi yapanın Eylem olmadığını öğrenir. Telefonunu bırakıp bir haber alırlarsa aramalarını ister. Çolak kıza kamplardan birine götürmeyi ve kızın da haber yapmasını teklif eder. Kız hemen kabul eder. Yarbay Erdem'in eşi ve kızı onu bırakıp bir yere gitmek istemezler. Bir ev tutup Erdem'in yanında kalmaya karar verirler. Buldukları eşyalı bir eve yerleşirler. Bahar ile beraber oranın halkı için bir şeyler yapmaya karar verirler. Nazlı Bahar'la buluşmak için evden çıkar ama Ateş'i görür ve onun türkü bara girmesine ve Mahmut'la ilgili bir bilgiyi almasına yardım eder. Ertesi gün tim ikiye bölünür. Bir grup Eylem'i kurtarmak için harekete geçerken bir grup Mahmut'un kullanacağı ve Çolak dahil bir kaç teröristin bindiği otobüse kılık değiştirerek binerler. Yavuz ve ekibi Çolak'ı yakalarken diğerleri Eylem'i kurtarırken pusu yerler. Hafız keskin nişancı tarafından ağır yaralanır. Geveze'nin liderliğindeki grubun cephhanesi bittiği için esir alınırlar. Yavuz ekibi ve Çolak arasında kararsız kalır.
6 8 Mayıs 2017 8.89[8] Geçen bölüm sonunda Yavuz ve ekibi Çolak'ı  yakalamıştı. Fakat timin geri kalanı gazeteci Eylem'i kurtarmaya çalışırken kurşunları bittiği için yakalanmışlardı. Yavuz karar evresinde kalakalır. Eger Çolak'ı adalete teslim ederse ekip arkadaşları ölecektir. Yarbay Erdem'e haber verir. O da nedendir bilinmez tek başına sınır ötesinde Yavuzların yanına gelir. Yaralı olduğunu söyledikleri için ona kendi isteğiyle doktor Bahar eşlik eder. Yavuzların elinde de Çolak'ın bir adamı yaralıdır. Yavuz komutan Suriyeli dostlarından yardım ister. İyi savaşan Suriyeli bir tim gelir. Çolak timin başındaki adamın 2 oğlunu öldürmüştür. Adamın Çolak'ı öldürmesine Yavuz zor ikna olur. Çolak herkese Yavuz ile ilgili bazı gerçekleri söyler. Yavuz çok etkilenip ağlar Ali Haydar'ın karısı boşanma dilekçesini imzalayamaz ve kocasını arar. Yaralının başında olan Çolak'ın adamları telefonu açıp kadınla eğlenirler ve Ali Haydar'ın öldüğünü söylerler. Kadın çok üzülür ve karargaha telefon eder. Erdem'in karısı ve kızının yeni taşındıkları eve misafir olur. Timin diğer üyeleri birbirlerine destek olarak dayağa karşı koyarlar. Eylem onların kaçmasına yardım eder ama onlar Ali Haydar'ı orada bırakmamak için kaçmaktan vazgeçerler. Yavuz Çolak'ın adamlarını arar ve yaralı değiş tokuşunu organize eder. Yavuz 2 kişi gelineceğini söylemesine rağmen kalabalık gelirler. Ali Haydar'ı alıp doktor Bahar ve Çolak'ın olduğu yere doğru yola çıkarırlar. Tam Yavuz'u esir alacaklar iken Erdem ve Suriyeliler çıkıp teröristleri etkisiz hale getirir Ateş geçen bölüm buldukları ilaca benzer şeyin resmini istihbaratçı arkadaşına yollamıştı. Biyolojik silah olduğunu öğrenince geçen bölüm yakaladıkları Yusuf'u konuştururlar. Yusuf işkenceci ve kimyasal silah yapan bir bilim adamının adını yerini söyler. Adamla Çolak istemiş gibi temas kurar. Adam Çolak'a gittiğini zannederek yola çıkar. Ateşler de adamın gözlüğüne yerleştirdikleri kamera ile adamı takip edip arkadaşlarının tutulduğu yeri bulur. İşkence etmek için içlerinden Avcı'yı alıp doktora götürdüklerinde tuzağa düştükleri ortaya çıkar. Yavuz ve Erdem liderliğindeki grup timin diğerlerinin tutulduğu yere gelir. Adamlarını kurtaran Yavuz işkenceci bilim adamı ve Ali Haydar'a müdahale eden doktoru bulur. O sırada da Bahar Ali Haydar'a müdahale etmeye çalışmaktadır. Avcı onları Hafız'ın sadece 1 yerinden vurulduğunu söyleyince Yavuz doktoru konuşturur. Megerse Ali Haydar'ın içine zaman ayarlı bir bomba yerleştirmişler. Bahar bombayı çıkarır ama elinde patlar.
7 15 Mayıs 2017 8.05[9]
8 22 Mayıs 2017 8.89
9 29 Mayıs 2017 8.16
10 5 Haziran 2017
11 12 Haziran 2017
12 19 Haziran 2017

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]