Kullanıcı mesaj:ZzAA

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Vikipedi'de deneme yaptığınız için teşekkürler. Denemeniz çalıştı, ancak şu anda ya geri alındı ya da silindi. Başka bir deneme yapmak istiyorsanız lütfen deneme tahtasını kullanın. Ansiklopedimize nasıl katkıda bulunabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız hoşgeldin sayfasına bir göz atın. Teşekkürler.

Erhan 14:13, 11 Mart 2007 (UTC)

Bu ileti, Kfy maddesine yaptığınız değişiklik nedeniyle gönderilmiştir - Erhan 14:13, 11 Mart 2007 (UTC)

Telif hakları[kaynağı değiştir]

Achtung.svg

Öncelikle özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz ! Vikipedi'ye katkıda bulunmak istemeniz çok güzel, fakat ne yazık ki Vikipedi'ye özgür lisanslı (Kamu malı, GÖBL, Creative Commons vs.) olmayan hiçbir kaynaktan içerik aktaramayız; yani (telif hakkı saklı) başka web sitelerinden veya kitaplardan buraya doğrudan içerik taşımanız mümkün değildir. Telif hakları hakkında daha fazla bilgiyi Vikipedi:Telif hakları/SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarında bulabilirsiniz. İçerik aktarabileceğiniz bazı GÖBL kaynaklar için GÖBL kaynaklar sayfasına, bazı kamu malı kaynaklar içinse kamu malı kaynaklar sayfasına göz atabilirsiniz. Tekrar hoşgeldiniz, iyi değişiklikler!

Erhan 13:03, 24 Mart 2007 (UTC)

Uyarı[kaynağı değiştir]

Maddelerden sil şablonlarını kaldırmayınız. Bu değişiklik yapmanızın engellenmesine sebep olacaktır. --Mefistofales Messaggio 22:31, 28 Temmuz 2007 (UTC)


Stop hand.svg

Sil şablonlarını uyarılara aldırış etmeyerek kaldırmayı sürdürmeniz halinde engelleneceksiniz. --Mefistofales Messaggio 22:35, 28 Temmuz 2007 (UTC)

Engelleme[kaynağı değiştir]

  • VP:3GD kuralına aykırı davranmanız nedeniyle 24 saat engellendiniz. --Mskyrider ileti 00:05, 29 Temmuz 2007 (UTC)

engelleme[kaynağı değiştir]