Kullanıcı mesaj:Meldatural

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoş geldin[kaynağı değiştir]

Vikipedi'ye hoş geldin.
Paperback book black gal.svg

SMirC-congrats.svgYeni kullanıcılara el kitabı

  • Bu el kitabının sayfalarında, Vikipedi'yi tanımak ve kısa sürede faydalı bir Vikipedici olmak için bilmen gereken her şeyi bulabilirsin.


--ravages | mesaj 10.47, 23 Mart 2020 (UTC)

Yaptığınız ülke adı eklemeleri[kaynağı değiştir]

Şurada yaptığınız gibi ülke maddelerinin başlıklarına o ülkenin isimlerini yazmanıza gerek yok. Ömer Berkaymesaj 19.38, 22 Mayıs 2020 (UTC)

Merhaba, Insanlarin rahat ve akici bir sekilde konuya devam edebilmesi icin tarihce gibi seylerin basina ulke ismini yazmanin bir zarari oldugunu dusunmuyorum. Ama eger yanlissa bir daha duzeltmeyeyim? sizin cok fazla katkiniz olmus neler duzeltebilirim oneriniz var mi katki saglamak cok isterim. Meldatural (mesaj) 19.52, 22 Mayıs 2020 (UTC)

Öncelikle daha az sorun yaşamak için lütfen Vikipedi politikalarına ve yönergelerine göz atın. Örneğin yaptığınız değişiklikleri geri almam şuraya dayanmakta. Önceden göz atsaydınız değerli zamanınızı kaybetmeyecektiniz. Tüm politikalara ve yönergelere şu şablondan ulaşabilirsiniz. Ardından hangi konuda yazmak istiyorsanız yazın, tamamen özgürsünüz. Ömer Berkaymesaj 20.01, 22 Mayıs 2020 (UTC)

Tesekkurler , iyi aksamlar Meldatural (mesaj) 20.02, 22 Mayıs 2020 (UTC)