Kullanıcı mesaj:KaradumanMareşal

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Kaynak[kaynağı değiştir]

Merhaba KaradumanMareşal, kaynak konusunda tavsiyeye ihtiyacın olduğunu gördüm. Eklediğin kaynaklar için kaynakça şablonu kullanmalısın, kitap kaynaklarında mutlaka ISBN numarasını eklemelisin. Şuraya tıklayarak kaynakça şablonu nasıl kullanılır öğrenebilirsin. --Ali Haydar (mesaj) 20.28, 17 Ağustos 2019 (UTC)

Merhaba Ali Haydar mesajınızı aldım, ilginiz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim ancak benim kullandığım ana kaynaklar internet üzerinde yok. Ben kroniklerden ve ansiklopedilerden hazırlıyorum. Onun haricinde ekleyebileceklerimi ekleyeceğim. Tavsiyelerinizi bekliyeceğim.

---KaradumanMareşal Mesaj

  • Geriye dönük maddelerinizdeki kaynaklar için ISBN ve kaynakça şablonu eklemeniz mümkün müdür? --Ali Haydar (mesaj) 13.35, 18 Ağustos 2019 (UTC)

Dediğinizi Diyarbakır Kuşatması adlı yayınımın kaynakça kısmında uyguladım kontrol edin. Eğer uygunsa geçmiş ve gelecekteki yayınlarımda da bunu uygulayacağım. Karaduman 16.16, 18 Ağustos 2019 (UTC)

KMA/SMA[kaynağı değiştir]

Selamlar. VP:KMA ve VP:SMA süreçleri farklı ve komplike süreçlerdir, deneme amacıyla bunları kullanmamanızı rica ederim. İyi günler.--RapsarEfendim? 17.03, 27 Ağustos 2019 (UTC)