Kullanıcı mesaj:Hteoman

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara

Hoş geldin Hteoman![kaynağı değiştir]

Face-smile.svg İlk adımlar

Yardım ve Sıkça Sorulan Sorular sayfaları sana oldukça yardımcı olacaktır. Bu sayfalarda Vikipedi'de nasıl dolaşacağına, nasıl madde düzenleyeceğine ya da temel lisans politikasına dair açıklamalar bulabilirsin. Buraya katkıda bulunmak için teknik anlamda özel bir yeteneğe sahip olman gerekmez. Katkıda bulunurken cesur ol ve her zaman diğer kullanıcıların iyi niyetli olduğunu varsay!. Burası bir Wiki - katkıda bulunmak gerçekten kolay!

Face-angel.svg Yardım bulmak

Daha fazla bilgiyi Topluluk Portalı'nda bulabilirsin. Sorularını Yardım masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsin. Çoğu kullanıcı yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Bu kullanıcıların listesini Vikipedi:Yardım gönüllüleri sayfasında bulabilir, istediğin biriyle mesaj sayfası aracılığıyla iletişime geçebilirsin.

Face-wink.svg For non-Turkish speakers
Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
English: Don't speak Turkish? Click here.
español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
français: Ne parlez vous pas turc? Cliquez ici.
русский: Не разговаривай турецкий? Нажмите сюда.
Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   Другие языки
Face-glasses.svg İpuçları ve püf noktaları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanda oldukça yarar var.
  • Lütfen tartışma sayfalarında yazdıklarını, sonuna ~~~~ koyarak ya da değiştirme panelinin sol üst onuncu sekmesini Edycja-18.png
kullanarak imzalamayı unutma!.
  • Kullanıcı sayfana Babil kutularını koyman, diğer kullanıcıların senin hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar.
  • Telif hakkı ile korunan hiç bir eseri buraya eklememen gerektiğini unutma!
  • Yüklediğin resimleri sana ait olan bir galeride görebilirsin.
  • Vikipedi'nin bazı önemli politikaların özetlerini okuyarak Vikipedi'nin işleyişini öğrenmende yarar var.
MediaWiki logo without tagline.png Kardeş Projeler

VikiSözlük
Özgür Sözlük

VikiKitap
Özgür Kitaplar

VikiKaynak
Özgür Kütüphane

VikiSöz
Özdeyişler

Commons
Çoklu ortam paylaşım

Meta-Wiki
Viki Merkez

M. M. ileti 16:17, 22 Ağustos 2008 (UTC)


Copyright-problem.svg
Öncelikle özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz ! Vikipedi'ye katkıda bulunmak istemeniz çok güzel, fakat ne yazık ki Vikipedi'ye özgür lisanslı (Kamu malı, GÖBL, Creative Commons vs.) olmayan hiçbir kaynaktan içerik aktaramayız; yani (telif hakkı saklı) başka web sitelerinden veya kitaplardan buraya doğrudan içerik taşımanız mümkün değildir. Telif hakları hakkında daha fazla bilgiyi Vikipedi:Telif hakları/SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarında bulabilirsiniz. İçerik aktarabileceğiniz bazı GÖBL kaynaklar için GÖBL kaynaklar sayfasına, bazı kamu malı kaynaklar içinse kamu malı kaynaklar sayfasına göz atabilirsiniz. Tekrar hoşgeldiniz, iyi değişiklikler! --M. M. ileti 16:17, 22 Ağustos 2008 (UTC)


Teoman hekimoğlu sayfası[kaynağı değiştir]

Merhaba, Teoman Hekimoğlu adlı çağdaş Türk yazarı ile ilgili bir sayfa hazırlamıştık. Şu anda başta Işık okulları, ki üniversitesi başta olmak üzere, İstek Vakfı, Avrupa Koleji, Erol Altaca Koleji, Ulus Musevi Lisesi ve hatta Notre Damme de Sion Lisesi, yazar Teoman Hekimoğlu'nun eserlerini dönem ve proje ödevlerinde inceliyor. Yazarın özgeçmişi ile ilgili bilgiler verdiğimiz bu sayfanın ne gerekçe ile silindiğini anlayamadık. Araştırma yapması gereken gençlerin işini zorlaştıran bir durumdur bu. tekrar gözden geçirilmesi dileğiyle. Saygılar Bu imzasız yazı Hteoman (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 10:39, 28 Ağustos 2008

Merhabalar, sayfa telif ihlali gerkeçesi ile silinmiş. Bir web sitesinden kopyala yapıştır yöntemiyle buraya aktarılan içerikler silinir. Vikipedi'de yer alan biyografi maddelerine bir göz atılacak olursa, nasıl yazılması gerektiği anlaşılabilir. Eklediğiniz maddenin silinmesinin hemen ardından telif hakları ile ilgili bir uyarı almışsınız. Orada yer alan linklere tıklayarak Vikipedi kuralları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Saygılar, --M. M. ileti 08:17, 28 Ağustos 2008 (UTC)

Yalnızca ansiklopedik bilgi ekleyiniz[kaynağı değiştir]

Uyarı
Vikipedi'ye hoşgeldiniz. Büyük olasılıkla yaptığınız değişiklik silindi, silinmek üzere işaretlendi, ya da geri alındı. Lütfen sadece ansiklopedik bilgi / içerik eklemeye özen gösteriniz (bakınız:Vikipedi ne değildir?). Bu konuda kayda değerlik ölçütleri sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz. Ansiklopedik bilgi içermeyen sayfalar eklemeyi tekrarlamanız durumunda katkılarınız silinecek ya da geri alınacaktır. Bilgi edinmeniz rica olunur. Teşekkürler, iyi değişiklikler! --Eldarion 09:06, 28 Ağustos 2008 (UTC)


Bilgilendirme[kaynağı değiştir]

Yukarıda size bir bilgilendirme mesajı yolladım.Biyografide anlatılan kişinin kayda değer olduğunu kaynaklarla ortaya koymanız gerekiyor.Aksi taktirde burada yer alamaz.İyi çalışmalar.--Eldarion 09:19, 28 Ağustos 2008 (UTC)