Kullanıcı mesaj:Bariseses26

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoş geldin Bariseses26![kaynağı değiştir]

Face-smile.svg ilk adımlar

Yardım ve Sıkça Sorulan Sorular sayfaları sana oldukça yardımcı olacaktır. Bu sayfalarda Vikipedi'de nasıl dolaşacağına, nasıl madde düzenleyeceğine ya da temel lisans politikasına dair açıklamalar bulabilirsin. Buraya katkıda bulunmak için teknik anlamda özel bir yeteneğe sahip olman gerekmez. Katkıda bulunurken cesur ol ve her zaman diğer kullanıcıların iyi niyetli olduğunu varsay!. Burası bir Wiki - katkıda bulunmak gerçekten kolay!

Face-angel.svg Yardım bulmak

Daha fazla bilgiyi Topluluk Portalı'nda bulabilirsin. Sorularını Yardım masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsin. Çoğu kullanıcı yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Bu kullanıcıların listesini Vikipedi:Yardım gönüllüleri sayfasında bulabilir, istediğin biriyle mesaj sayfası aracılığıyla iletişime geçebilirsin.

Face-glasses.svg İpuçları ve püf noktaları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanda oldukça yarar var.
  • Lütfen tartışma sayfalarında yazdıklarını, sonuna ~~~~ koyarak imzalamayı unutma!.
  • Kullanıcı sayfana Babil kutularını koyman, diğer kullanıcıların senin hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar.
  • Telif hakkı ile korunan hiç bir eseri buraya eklememen gerektiğini unutma!
  • Yüklediğin resimleri sana ait olan bir galeride görebilirsin.
  • Yaptığın katkının başka katılımcılarca değiştirilmesini ya da özgürce ve sınırsızca başka yerlere dağıtılmasını istemiyorsan, katkıda bulunmayabilirsin.
MediaWiki logo without tagline.png Kardeş Projeler

VikiSözlük
Özgür Sözlük

VikiKitap
Özgür Kitaplar

VikiKaynak
Özgür Kütüphane

VikiSöz
Özdeyişler

Commons
Çoklu ortam paylaşım

Meta-Wiki
Viki Merkez

kibelemesaj 13:23, 24 Aralık 2006 (UTC)


Stop hand.svg

Vikipedi'ye hoşgeldiniz. Herkesi ansiklopedimize yapıcı katkıda bulunmaya davet ediyoruz. Katkıda bulunmak hakkında daha fazla bilgi için hoşgeldin sayfasına göz atabilirsiniz. Bununla birlikte, yapıcı olmayan değişiklikler vandalizm olarak ele alınır ve eğer bu şekilde hareket etmeye devam ederseniz başka bir uyarı almaksızın Vikipedi'de değişiklik yapmanız engellenebilir. Lütfen buna son verin ve diğerlerinin emeklerine zarar vermektense, bunları geliştirmeyi deneyin. Teşekkürler.

KÜFÜR ERTMEK YASAKTIR[kaynağı değiştir]

burada siyasi düşüncenizi hele hele ki böylesine amaçsız küfürlerle ifade etmek kurallarımıza aykırıdr. lütfen durun Delamorenamesaj 18:03, 25 Aralık 2006 (UTC)

Sil şablonları[kaynağı değiştir]

Lütfen maddelerden hızlı silme etiketlerini çıkartmayınız. Eğer maddenin silinmemesi gerektiğini düşünüyorsanız, {{hangon}} etiketini ekleyiniz ve maddenin tartışma sayfasında nedenini belirtiniz. Yöneticiler maddeyi silmeden önce sizin açıkladığınız sebebi kontrol edeceklerdir. Teşekkürler. --Danbury ileti 18:29, 18 Nisan 2007 (UTC)

Uyarı[kaynağı değiştir]

Bariseses26 maddesini defalarca girmeyiniz. Ayrıca uyarıları dikkate alınız yoksa engellenebilirisiniz--Atacameñoileti 17:41, 21 Nisan 2007 (UTC)

Engellendiniz[kaynağı değiştir]

Küfürlü değişiklik yapmanız nedeniyle 48 saat engellendiniz. Geri döndüğünüzde yapıcı katkılarınızı bekliyoruz. --Metal Militia ileti 12:53, 14 Mayıs 2007 (UTC)

engelleme[kaynağı değiştir]

  • gizli/açık vandalizm sergilemeye devam ediyorsunuz. 1 hafta engellendiniz. --kibelemesaj 12:55, 3 Ağustos 2007 (UTC)

engelleme[kaynağı değiştir]

  • gizli-açık vandalizm sergilemeye devam ediyorsunuz. 1 ay engellendiniz. --kibelemesaj 17:59, 14 Ekim 2007 (UTC)