Kullanıcı mesaj:BIYIKLI/arşiv4

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Yorum[kaynağı değiştir]

  Merhaba. Bağlantısını verdiğiniz yorum katılımcı üzerine değil. Ancak yapıcı olmayan bir ifade vardı, onu kaldırdım. --Yabancımsj 08:04, 11 Eylül 2009 (UTC)

  Tamam, o hâlde kolaylıklar dilerim...--вяí¢αи76ileti 20:28, 17 Eylül 2009 (UTC)

  Monobook[kaynağı değiştir]

  Merhaba. Bilip bilmediğinizi bilmiyorum fakat monobook.js'yi kullanmanızı öneririm.--Captain BradleyMesaj Sayfamİyi günler. 18:29, 1 Ekim 2009 (UTC)

  köyler meselesi...[kaynağı değiştir]

  Selam. Şu tartışmayı sonuca bağlamamızın zamanı geldi sanırım. Ufaktan da olsa başlamazsak, unutulup gidecek...--вяí¢αи76ileti 19:55, 2 Ekim 2009 (UTC)

  Başta Noumenon olmak üzere ilçe ilçe köyleri yaparken (projeyi bilen) her hizmetliden yardım isteyebiliriz...--вяí¢αи76ileti 19:09, 3 Ekim 2009 (UTC)
  Ayrıca, Vikipedi tartışma:VikiProje Türkiye Yerleşim Birimleri/Yapılacaklar sayfasında işlenişi belirttim...--вяí¢αи76ileti 21:34, 3 Ekim 2009 (UTC)

  tarafsızlık uyarısı[kaynağı değiştir]

  • isteyen istediği sözü biyografinin başına getirip yerleştiremez. bir başkası çıkar bir başka sözünün yaşam felsefesini özetlediğini söyler, biyografi biyografilikten çıkar. bu tür öznel yaklaşımlarla ansiklopedi yazılmaz. değişikliği tekrarlamayın lütfen.. --ki bl 18:12, 9 Ekim 2009 (UTC)
   Evet bir başkası da başka bir sözünü ekler, böylece madde gelişir. Bu söz kişinin kendi sözü müdür? Tartışılması gereken budur, yoksa biyografisinde yer almaması değil. Biyografi nedir, nasıl yazılır iyice araştırmanızı tavsiye ederim. Tarafsızlık uyarınızı ise kabul etmiyorum. Bir hizmetli yapılan katkıyı kendi görüşüne göre engellemek, geri almak, gereksiz uyarı vermek için çabalamamalı. --BIYIKLI 20:24, 9 Ekim 2009 (UTC)

  KSY[kaynağı değiştir]

  Şu mesajınızın son iki cümlesi VP:KSY ihlalidir. Daha önce de bu konuda engellenmişsiniz. Sıradaki engelinizin süresiz olduğunu hatırlatarak, sizi uyarmak ihtiyacı duyuyorum. Vikipedide katılımcı üzerine değil, içerik üzerine yorum yapılır. Aksi yorumlar Vikipedinin geliştirilmesine yönelik değildir. Lütfen kurallara uymaya özen gösteriniz. --yabancım 20:55, 9 Ekim 2009 (UTC)

  Son iki cümle konu hk. genel görüşümdür. Bahsettiğim maddelerde sürekli gördüğüm müdahaleler karşısında söylemek ihtiyacı duydum. Bir kişiye yapılan suçlama, saldırı değildir bir tespittir. Bunun dışında sıradaki engel süresinin bu şekilde hatırlatılması uyarı değil, tehdittir. Katkılarımı özgürce yapabilmek adına tehditlere boyun eğmeyeceğimi ne gerekiyorsa, görüşünüz ne üzerine ise 'uyarmadan' yerine getirmenizi rica ederim. --BIYIKLI 21:09, 9 Ekim 2009 (UTC)

  Tekli[kaynağı değiştir]

  • Merhabalar. Tekli-single tartışmasına olan ilginiz için teşekkür etmek istedim. Özellikle TDK Başkanı ile olan yazışmanız için özellikle teşekkür ederim. İyi çalışmalar. Face-smile.svg --♪♫Berkay0652|ileti 17:57, 20 Ekim 2009 (UTC)