Kullanıcı mesaj:Apeiro94

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Merhaba Apeiro94, herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Sayfaların tepesindeki    Değiştir    veya    Kaynağı değiştir    sekmelerine tıklayarak sayfaları düzenleyebilirsiniz. Vikipedi'deki her türlü işlem geri alınabilir. Hata yapmaktan korkmayın ve cesur olun!
  • Sayfa nasıl yazılır?, Biçem el kitabı ve Vikimetin sayfalarından biçimlendirme ve biçem kurallarını öğrenebilir, deneme tahtasında denemeler yapabilirsiniz.
  • Yardım ve SSS sayfalarını okuduktan sonra Vikipedi ile ilgili sorularınız varsa danışma masasına veya son değişikliklerde gördüğünüz herhangi bir Vikipediste mesaj yolu ile danışabilirsiniz. Tüm Vikipedistleri ilgilendiren konularda ise toplu mesaj atmak yerine köy çeşmesinde ilgili kısma mesaj bırakabilirsiniz.
  • Tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarında yazıklarının sonuna "--~~~~" koyarak imza ve tarih atmayı unutmayın.
  • Kendinizi diğer Vikipedistlere tanıtmak için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz.
  • Telif politikalarımız uyarınca Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri ekleyemiyoruz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Maddelerde değişiklik yaparken, lütfen tarafsız bir bakış açısıyla ve ansiklopedik bir dilde yazmaya özen gösterin.
Haydi başlayın! Kolay gelsin!

--Superyetkinileti 07.47, 5 Mayıs 2021 (UTC)[yanıtla]

Mexico City - Meksiko[kaynağı değiştir]

Mexico City, Styria gibi konumlarda konumların Türkçeye geçen adları Meksiko ve Steiermark'ı kullanıyoruz. Daha dikkatli olmanızı rica ederim. — Pamfilyalı 💬 10.10, 20 Temmuz 2021 (UTC)[yanıtla]

Ayrıca Igora Drive da hâlihazırda şablonda bulunuyordu bu nedenle değişikliğinizi geri aldım. — Pamfilyalı 💬 10.17, 20 Temmuz 2021 (UTC)[yanıtla]

Formula 1 VikiProjesi daveti[kaynağı değiştir]

2019 Formula One Test Days - Charles Leclerc's Ferrari SF90.jpg VikiProje Formula 1 davetiyesi
Merhaba Apeiro94, Formula 1 ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı ve geliştirmeyi hedefleyen Formula 1 Projesi'ne katılmak için sizi davet ediyoruz. Daha fazla bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar Face-smile.svg--— Pamfilyalı 💬 10.12, 20 Temmuz 2021 (UTC)[yanıtla]