Kullanıcı mesaj:Ahmetmert2004

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Bir yavru kedi de sizin için![kaynağı değiştir]

Red Kitten 01.jpg

Bazı sayfalarda çeviriye ihtiyacım var. Yardım eder misiniz ?

Amymir (mesaj) 06:01, 30 Mayıs 2014 (UTC)

Tabii ki de :) Ahmet Mert Götürler (mesaj)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
Katkılarından dolayı teşekkkür ederim. Ayrıca senden bir isteğim var. https://en.wikipedia.org/wiki/Amy_Winehouse sayfasını Türkçeye çevirebilir misin ? Amymir (mesaj) 22:19, 14 Haziran 2014 (UTC)
  • Tabii ki! :)

Hoş geldiniz Ahmetmert2004![kaynağı değiştir]

Vikipedi
Vikipe-tan

Davet..
Gelin bize; bilgiye destek verin!

Maddeler üzerinde düzeltme yapmanız dikkatimizi çekti. Vikipedi, sizin ve bizim gibi gönüllü kullanıcıların katkılarıyla gelişen bir "özgür ansiklopedidir". Ancak sistemimizin yapısı gereği, kayıtlı kullanıcı olsun ya da olmasın, her isteyenin kurallar çerçevesinde dilediği değişikliği yapması olasıdır.

Bu durum; vandalizm amaçlı yıkıcı değişikliklerin yanı sıra, deneme amaçlı değişiklikleri de gündeme getirerek; maddelerin yapılarının bozulmasına yol açabilmekte. Bunları düzeltmek de yine biz kullanıcılara düşüyor. Vikipedi'nin yeni son değişiklikler devriyelerine gereksinimi var; bize katılmayı düşünürseniz, bilgiye ücretsiz ulaşmanın gelişimine yararınız dokunacaktır. Ayrıntılı bilgi almak için buraya bakabilir ya da size bu iletiyi yollayan kişi ile bağlantı kurabilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkürler.

Gönüllü kullanıcıların katkılarıyla bilgiye ücretsiz erişilmesini sağlayan özgür ansiklopedi Vikipedi'ye destek olun, sevgiler. - Mavrikantmsj 07:56, 28 Aralık 2014 (UTC)


Merhaba Ahmetmert2004, Eğer cevabınız olumlu ise Vikipedi:Devriyelik başvurusu sayfasından başvurunuzu yapabilirsiniz. İyi Vikiler. --Mavrikantmsj 07:56, 28 Aralık 2014 (UTC)

VikiProje Antarktika[kaynağı değiştir]

Projeye hoşgeldin :) Bölümlere göz atıp gözüne kestirdiklerini belirtirsen iş bölümüyle iyi sonuçlar çıkartabiliriz. Özellikle Antarktika sayfasıyla ilgili imece bölümüne katkılarını bekliyorum. İyi çalışmalar :) --Sralp2 (mesaj) 15:48, 30 Aralık 2014 (UTC)

?[kaynağı değiştir]

Kardeşim beyaz liste nasıl oluyoruz açıklayabilir misin? Monsterheel (mesaj) 06:54, 20 Eylül 2016 (UTC)