Şablon:Kaynaksız ve lisanssız dosya-mesaj

Vikipedi, özgür ansiklopedi

[[:Dosya:{{{1}}}|{{{1}}}]] kaynak ve lisans sorunu[kaynağı değiştir]

Dosya telif sorunu
Dosya telif sorunu

[[:Dosya:{{{1}}}|{{{1}}}]] adlı dosyayı yüklediğiniz için teşekkürler. Dosya açıklama sayfasına telif hakkı sahibi ve telif statüsü hakkında yeterli bilgi bulunmamaktadır. Eğer dosyayı kendiniz oluşturmadıysanız, içeriğin sahibini belirtmelisiniz. Bir internet sitesinden elde ettiyseniz nereden aldığınızı net şekilde gösteren bir bağlantı vermelisiniz. Eğer dosyanın lisansını biliyorsanız telif etiketini ekleyiniz.

Önümüzdeki yedi gün içinde gerekli bilgiler eklenmezse dosya silinecektir. Dosya zaten silindiyse, silen hizmetliden geri getirme talebinde bulunabilir ve sorunu çözme şansı isteyebilirsiniz. Sorularınız için danışma masasını kullanabilirsiniz.

Vikipedi'ye hangi resimlerin yüklenebileceğini öğrenmek için lütfen resim kullanım politikamıza göz atın. Diğer yüklediğiniz dosyaları kontrol etmek istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Teşekkürler.

Şablon belgelemesi

Uyarı şablonunun kolay kullanımını {{yk:Lisanssız dosya}} veya {{yk:Kaynaksız dosya}} şablonlarını kullandığınız resmin içinde bulabilirsiniz.