"Yorgan" sayfasının sürümleri arasındaki fark

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
değişiklik özeti yok
(İnterviki bağlantıları Vikiveri'ye aktarıldı)
Etiketler: Görsel Düzenleyici Mobil değişiklik Mobil web değişikliği Kaynakça şablonu kaldırıldı
'''Ahmet Berat Çonkar''', (d. [[13 Ağustos]] [[1976]], [[Ankara]]) Türk siyasetçi.
'''Yorgan''', genellikle [[yün]]den ya da [[pamuk]]tan yapılan ve içerik itibarıyla, yorgan gibi bir gece örtüsü olan [[battaniye]]den daha kabarık ve yalıtıcıdır. Bu nedenle [[kış]] aylarında daha fazla rağbet görür.
 
== Eğitimi ==
[[Boğaziçi Üniversitesi]] İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdi. [[Miami Üniversitesi]]'nde İşletme Yüksek Lisansı yaptı. Aynı üniversiteden Uluslararası İşletme Yönetimi sertifikası aldı. [[Oxford Üniversitesi]] Türk Diplomat Eğitim Programını ve [[Ankara Üniversitesi]] Avrupa Birliği Uzmanlık Temel Eğitim Programlarını bitirdi.
 
== Mesleki Kariyeri ==
American Express firmasının Miami'de bulunan Latin Amerika ve Karayipler Genel Merkezinde uzman ve Karayip Adaları Bölgesinden sorumlu Uluslararası Satış ve Yeni İş Geliştirme Müdürü olarak çalıştı.
 
== Diplomasi Kariyeri ==
İki yıl süreyle Ekonomi ve Dış Politika alanında Başbakan Danışmanı olarak görev yaptı. Dışişleri Bakanlığı Diplomasi Akademisi'ni bitirdi. TBMM Başkanı [[Mehmet Ali Şahin]]'in Dışişleri Danışmanı oldu.
 
== Siyasi Kariyeri ==
TBMM 24., 25. ve 26. dönem İstanbul milletvekili oldu. 24. Dönemde [[NATO Parlamenter Asamblesi|NATOPA]] Türk Grubu Üyesi, 2014-2015 yıllarında TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı olarak görev aldı ve Türk-Rus Toplumsal Forumu Eşbaşkanı oldu.
 
Çok iyi düzeyde İngilizce ve orta düzeyde İspanyolca bilen Çonkar, evli ve 2 çocuk babasıdır.'''Yorgan''', genellikle [[yün]]den ya da [[pamuk]]tan yapılan ve içerik itibarıyla, yorgan gibi bir gece örtüsü olan [[battaniye]]den daha kabarık ve yalıtıcıdır. Bu nedenle [[kış]] aylarında daha fazla rağbet görür.
 
== Yapımı ==
 
== Dış bağlantılar ==
<references/>
 
{{tekstil-taslak}}
 
Anonim kullanıcı

Gezinti menüsü