Vikipedi tartışma:Seçkin resimler

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

SR'ler için yeni sayfa oluşturulması[kaynağı değiştir]

Köy çeşmesi'nde şu linkte bir tartışma var. Köy çeşmesi arşivleneceği için bu sayfadan devam etmek daha doğru olur diye düşünüyor ve oradaki başlığı buraya kopyalıyorum:

:Merhabalar. Şimdi farkettim ki seçkin resimlerin sayfalarına şablon koyarak commonsta olan resimleri burada da sayfa olarak açmış oluyoruz ve dosya sayımız kabarık görünüyor. İspanyolca Vikipedi gibi diğer bazı Vikiler bunu dosyanın Commonstaki sayfasına şablon koyarak çözmüşler. Biz de bu yola geçsek ve Vikipedi'deki dosya sayısı kalabalığının önüne geçsek nasıl olur acaba? --Veryaz 15:37, 19 Ekim 2014 (UTC)

Örnek gösterebilir misin Veritas? Biz bir de "şu şu tarihte ana sayfaya çıktı" gibi bir ifade ekliyoruz (şimdi bakmadım, yanlış hatırlamıyorsam), onlar da ekliyor mu?--RapsarEfendim? 17:53, 19 Ekim 2014 (UTC)
Tabii Rapsar. Misal İspanyolca Vikide dosya sayısı bir. [1] linke tıklayacak olursanız ilk resim [2]'in alttaki Vikipedi sekmesinde Bu resim, Türkçe Vikipedi'de (Seçkin resimler) seçkin resim dosyasıdır ve en iyi resimlerden biri olarak seçilmiştir . ifadesi ve Bu görüntü 13 June 2008 tarihinde günün resmi olarak seçilmiştir. Görüntünün başlığı o tarihte aşağıdaki gibiydi: Türkçe: Fizikte kırılma ifadesi mevcut. --Veryaz 18:36, 24 Ekim 2014 (UTC)
Günün resmi olayını da belirtebildiğimize göre bu uygulamaya geçmemizin daha faydalı olacağını düşünüyorum kesinlikle.--RapsarEfendim? 19:43, 24 Ekim 2014 (UTC)