Vikipedi tartışma:Madde istekleri/Diğer

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  A<nladığım kadarıyla mevcut madde isteklerinden biyografi talebine benziyenleri ayırmaya çalıştım, yanıldıysam, vs. affola düzeltin yanlışsa :) --`NeRVaLsevgili nerval; 21:19, 12 Aralık 2006 (UTC)


  Tekrar aklım aldığınca diğerlerinde kullandıklarımı silip diğer gibi uzaktan gözükenleri orijinal listeden koydum ve tamamlandı sanırım. Yanlışlık yaptıysam düzeltin. --`NeRVaLsevgili nerval; 23:33, 12 Aralık 2006 (UTC)


  Yazılması istenen biyografiler içinde yazılanları çıkarttım !

  21:19, 13 Şubat 2007

  Osmanlı Türk Mimarisi[kaynağı değiştir]

  Bu ne biçim tarihe sahip çıkmadır ya Türkçe wikipedia 57.000 olmuş diğer wikipedialarda Türkiye tarihine dahil edilen Ottoman architecture, Osmanische Artitecture vs , bir Türkçe'si yok mu ya? Çok yazık. Zaparojdik 19:23, 25 Mart 2007 (UTC)

  Osmanlı mimarisi maddemiz var. --E4024 (mesaj) 15:24, 8 Ocak 2014 (UTC)

  Uyarılar ve eklemeler[kaynağı değiştir]

  Hakkında madde açılması istenen kişilerin adları sayfaya yazılmakta; fakat öyle öneriler var ki, kişinin kayda değerliği, mesleği vb. yazılmamış bile. Bence bunlar bu kadar öneriyi gereksiz yere kalabalıklaştırıyor ve sayfanın işlerliğini azaltıyor. Bu yüzden sayfanın başındaki uyarıları biraz düzenledim. Yanında herhangi bir bilgi olmayan kişileri listeden çıkaralım. --Emblem-web.svg Dsmuratileti 01:14, 14 Şubat 2008 (UTC)

  Koruma[kaynağı değiştir]

  • Bence maddenin korumaya alınması lazım, şartları sağlıyor mu emin değilim ama adam 20 küsur defa arka arkaya vandalizm yapmış, hala da devam ediyor.--Cfsenel 18:35, 2 Mayıs 2008 (UTC)
  Neyse tamam vazgeçti galiba.--Cfsenel 18:40, 2 Mayıs 2008 (UTC)

  Mağripli ürünler[kaynağı değiştir]

  Geçmişte merguez ve harissa için madde istekleri bölümüne eklemis olmam bu ürünlerin artık Türkiye'de de az çok bulunmasından dolayı idi özellikle Istanbul çevresinde her ne kadar da bazı admin arkadaşlar silmiş olsalar da.

  Silme[kaynağı değiştir]

  @Nanahuatl, sayfa silinmeye çalışıldığında;

  Aşağıdaki nedenden dolayı bu sayfayı sil izniniz yok:

  Bu sayfa 5.000 revizyon büyük bir düzenleme geçmişine sahip. Çok büyük düzenleme geçmişlerine sahip sayfaların silinmesi, Vikipedi sitesinin kazayla bozulmasını önlemek için sınırlandırılmıştır. Lütfen bu sayfanın silinmesini istemek için Kahya istekleri/Çeşitli Seçenekler sayfasından kahyalar ile iletişime geçin.

  şeklinde uyarı çıkıyor ve silinmiyor, haberin olsun. --Vikiçizer (mesaj) 13.05, 4 Mayıs 2021 (UTC)Reply[yanıtla]