Vikipedi tartışma:CEE Spring 2017/Ahmet Turhan

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Olmayan maddeler[kaynağı değiştir]

Selamlar @Ahmet Turhan, Eklediğiniz Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti bayrakları ile ilgili maddeler o ülkelerin paylaştığı maddelerde bulunmamaktadır(örn 1 2). Lütfen kaldırınız. Saygılar --By erdo can • msj 05:50, 13 Mayıs 2017 (UTC)

Selamlar @By erdo can. o söz konusu listeler yalnızca örnek teşkil ediyor, proje kapsamında ülke tarihi ile ilgili herhangi bir madde açılabilir. @Basak'ın teyit etmesinde yarar var tabi. --Ahmet Turhan (mesaj) 07:37, 13 Mayıs 2017 (UTC)
Selamlar! evet, Yarışma kurallarının içinde "Listelerdeki maddeler birer öneridir; listelerde yer almayan yarışma konusuna uygun başka maddeler de oluşturabilirsiniz." şeklinde belirtilmişti. Uluslararası organizatörlerin tavsiyesi "madde listelerindeki maddelerin oluşturulmasına öncelik verilsin" şeklinde. Ancak bir wiki'de herhangi bir kültürle/ülkeyle ilgili çok daha öncelikli eksikler olabilir veya listedekiler tamamdır ve başka maddelere ihtiyaç olabilir düşüncesiyle listelerdeki maddeler hakkında katkı sağlanması zorunlu tutulmamış.--Başak (mesaj) 08:01, 13 Mayıs 2017 (UTC)
Bunu fark etmemişim teşekkürler. Saygılar --By erdo can • msj 08:06, 13 Mayıs 2017 (UTC)