Tartışma:San Francisco

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje 10K (NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 
Vikiproje Amerika Birleşik Devletleri (B-sınıf, Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Amerika Birleşik Devletleri maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Amerika Birleşik Devletleri kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

kırmızılıklar[kaynağı değiştir]

kırmızılıklar çok fazla Durkin 19:13, 8 Haziran 2009 (UTC)

Gezilecek Yerler[kaynağı değiştir]

Gezilecek Yerler alt başlığı ansiklopedik değildir. Vikipedi gezi rehberi değildir, içerik ansiklopedik anlatım tarzına göre düzenlenmelidir.--Alperen 22:37, 8 Şubat 2012 (UTC)

Kaldırayım mı? Düzenleyebilir miyim diye baktım gerçi; ama yazılış dili de fenaymış. Kaldırdım.--RapsarEfendim? 23:31, 8 Şubat 2012 (UTC)
Şimdi daha iyi oldu.--Alperen 18:40, 9 Şubat 2012 (UTC)

Bu nasıl "ansiklopedik" bir bilgi oluyor?[kaynağı değiştir]

Dünyada tek bir şehirde yemek yeme imkanınız olacaksa San Francisco şehri restoranlarını tavsiye ederiz. Bütün ülke mutfaklarını bir arada bulmanın yanı sıra, parmaklarınızı yedirtecek derecede leziz hazırlanan deniz mahsulünün envai çeşidi buradadır. Fisherman’s Wharf’ta ayaküstü yiyeceğiniz pavurya sadece bir göz şenliği değil, seyahatinizin de en hoş anlarından biri de olabilir.