Tartışma:Salihli

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Türkiye (C-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Türkiye yerleşim birimleri
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye yerleşim birimleri maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye yerleşim birimleri kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
none
 

merhabalar formunuz gerçekten güzel ama bişi dikkatimi çektii salihlinin beldeleri arasında yılmaz kasabasını yazma gereği görmemişsiniz bir yılmaz lı olarak bunu size sorabilirmiyim? bilgilendirirseniz sevinirim iyi günler basarilar dilerim... goztepeli_ozkan35@hotmail.com

Merhaba, vikipedi bağımsız kişilerce herkes tarafından yazılan bir ansiklopedidir. İsterseniz gördüğünüz bu tür eksiklikleri siz de giderebilir ve eklemelerde bulunabilirsiniz. Gerekli bilgiyi Sol sütundaki Yardım linkinde bulabilirsiniz.--Plenumchamber 13:35, asdasdasdasdadsasdasdasdad3 Ekim 2007 (UTC)

Salihli'nin diğer ilçelere uzaklığı tablosu çok uzun olduğu için bir boşluk oluşuyordu(1024*768, firefox), tabloyu ikiye böldüm.--Koala12 22:02, 26 Eylül 2008 (UTC)

Salihli ilçesine 1954-1955 yıllarında Önemli sayıda Kazak Türkü yerleşmiştir.Kültürlerini ve kimliklerini yaşamakta olup Bir kısmı İstanbul Zeytinburnu ilçesine yerleşmiştir.Kaynak