Tartışma:Mehmet Fuad Köprülü

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
          Bu maddenin dahil olduğu VikiProjeler
VikiProje Osmanlı (Taslak-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Osmanlı maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan bir iş birliği çalışması VikiProje Osmanlı kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. VikiProje simgesi
 Taslak  Bu madde Taslak-Sınıf olarak değerlendirilmiştir
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir
 
VikiProje Türkiye (Taslak-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan bir iş birliği çalışması VikiProje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Taslak  Bu madde Taslak-Sınıf olarak değerlendirilmiştir
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir
 

"...direğe çarparak, kaldırıldığı Baltalimanı Hastanesi’nde öldü. " ne demektir, direğe yürürken mi otomobille mi çarpmıştır. bu nasıl bir ansiklopedi maddesidir. Bu kadar önemli insanları bu kadar yavan maddeledle yayınlamak bilgi kirliliğinin dik alasıdır. wikipedi Türkçe giderek daha güvenilmez bir hal alıyor. Bilgi almak istiyorsanız bence basılı ansiklopedileri kullanınız. Gerçi yakında basılı ansiklopedi de bulamayacak yeni nesiller ya, neyse. (caga)