Tartışma:Mehmet Fuad Köprülü

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
          Bu maddenin dahil olduğu VikiProjeler
Vikiproje Osmanlı (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Osmanlı maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Osmanlı kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir
 
Vikiproje Türkiye (Başlangıç-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir
 

"...direğe çarparak, kaldırıldığı Baltalimanı Hastanesi’nde öldü. " ne demektir, direğe yürürken mi otomobille mi çarpmıştır. bu nasıl bir ansiklopedi maddesidir. Bu kadar önemli insanları bu kadar yavan maddeledle yayınlamak bilgi kirliliğinin dik alasıdır. wikipedi Türkçe giderek daha güvenilmez bir hal alıyor. Bilgi almak istiyorsanız bence basılı ansiklopedileri kullanınız. Gerçi yakında basılı ansiklopedi de bulamayacak yeni nesiller ya, neyse. (caga)