Tartışma:Kobe Bryant

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Burası, Kobe Bryant sayfası üzerindeki değişikliklerin konuşulduğu tartışma sayfasıdır.
Vikiproje Basketbol (B-sınıf, En-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Basketbol maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Basketbol kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 En  Bu madde En-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Olimpiyatlar (B-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Olimpiyatlar maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Olimpiyatlar kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
 B  Bu madde B-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Fiyatı?[kaynağı değiştir]

Bence bir insan için "Fiyatı" diye bir satır açmak ve karşısına da bir bedel yazmak insancıl bir yaklaşım değil. Bence bu şablonun sözünü ettiğim satırı çıkarılarak yeniden düzenlenmeli. Eğer çıkarılmayacaksa, o zaman "Fiyatı" yerine, "Son transfer bedeli" yazılabilir. İnsana bedel faşist/kapitalist bir anlayışta sözkonusu olabilir. Vikipedi, faşist ya da kapitalist bir anlayışı benimsememeli, yansız olarak yansıtma yapmalıdır. Muhammedcimci 21:50, 30 Haziran 2009 (UTC)

Öncelikle uyardığınız için teşekkür ederim.Teşekkür etmemin sebebi benim gözümden kaçan bir yeri göstermiş olmanız.Zaten "salary" kelimesinin anlamı fiyat değildir.Ama bunun dışında kapitalizm'e değinmiş olmanız Nba için ilginç.Hele hele Amerika ve özellikle dünyanın en büyük 2-3 organizasyonundan birisi olan NBA'in kapitalizm ile zaten iç içe olması şaşılacak birşey değil.Kaldı ki olmak zorunda. Olmasaydı Jordan'lar Kobe'ler Lebron'lar çıkmazdı.İlk 1896 yılında Atina da düzenlenen amatör ruhların yarıştığı olimpiyatlar bile artık para çevresinde dönüyor.Halter'e ilgi duyulmadığı için kaldırılması gündemde bu acı verici birşey ama NBA açısından ele alacak olursak olması gereken birşeydir.Sizin düşüncenizede saygı duyuyorum keşke kapitalizmin olmadğı bir NBA de olsaydı maalesef yok.Hidayet Türkoğlu "ailemin geleceğini düşünmek zorundayım" diyor bu da işin enteresan tarafı.Düşünmekte fayda var. Bu imzasız yazı Wombat (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.