Tartışma:Kan Sesi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikiproje Kıbrıs (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Kıbrıs maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Kıbrıs kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Kan Sesi[kaynağı değiştir]

Tekrar selam M.S. Kıbrıslı Türkler’e Barbarlıklar ve Madalyonun Öteki Yüzü (Belgesel)'nin doğru bağlığı Kan Sesi değil mi acaba? Takabeg ileti 16:28, 18 Mayıs 2009 (UTC)

Selam. Diplomatik Gözlem sayfasında "Kıbrıslı Türkler’e Barbarlıklar ve Madalyonun Öteki Yüzü’ adıyla belgesel..." denilmiş. KKTC Tanıtım Dairesi'nin sayfasında Kıbrıslı Türkler’e Barbarlıklar ve Madalyonun Öteki Yüzü eserinin aslında kitap olduğu yazıyor ve filmin "Kan Sesi" adında belgesel olduğu söyleniyor. Kaynağı da bulduğumuza göre değiştirelim.--Muratsahinmesaj 00:04, 19 Mayıs 2009 (UTC)
Mer30. Bence Diplomatik Gözlem yanlış yazmıştır. Filmi izlemeden yazı yazmış olmalı. Görüşürüz. Takabeg ileti 00:16, 19 Mayıs 2009 (UTC)
Bilemiyorum ama büyük ihtimal öyle yazılmış olabilir. Şu ve şurada da "Kıbrıslı Türkler’e Barbarlıklar ve Madalyonun Öteki Yüzü" isminin belgesel olduğu yazılıyor. Bu şekilde anıldığından maddenin girişinde diğer adı şeklinde ekledim. Görüşmek üzere..--Muratsahinmesaj 00:27, 19 Mayıs 2009 (UTC)
  • Ben Filmi de izledim, kitabını da okudum ama "Kıbrıslı Türkler'e Barbarlık vs " gibi bi adlandırmaya rastlamadım. Bunu kim yazmış yahu?94.123.196.125 21:33, 5 Haziran 2009 (UTC)