Tartışma:Kâğıt

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje 10K (NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 
Vikiproje Çin (C-sınıf, Çok-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Çin maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Çin kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 C  Bu madde C-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Çok  Bu madde Çok-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Arkadaslar, kagit yerine kâgit degil mi ?

İçerik Hakkında[kaynağı değiştir]

80 milyonluk nüfusumuz var Google istatistiklerine göre nüfusumuzun %42,1 i aktif olarak internet kullanıcısı, 2001 den beri Kâgit nedir anlatamamışız, 12 yıl olmuş 12 yıldır tartışılan şey şundan ibaret "Arkadaslar, kagit yerine kâgit degil mi ?" onuda kimin yazdığı belli değil. Bunun sebebi insanların katkı yapmaması olamaz, olsa olsa Vikipedi yönetiminin başarısızlığı olur. --İnkanyezi (mesaj) 22:20, 28 Aralık 2012 (UTC)

öncelikle vikipedi yönetimi diye birşey yoktur ve burası herkesin katılımıyla hazırlanan bir ansiklopedidir. konuyla ilgili olduğunuza göre başka yerlerden kes-yapışır yapmadan kağıt nedir anlatırsanız seviniriz. --kibele 09:05, 29 Aralık 2012 (UTC)