Tartışma:Hikmet Tekin

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikiproje Siyaset (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Siyaset maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Siyaset kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Biyografi (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Biyografi maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Biyografi kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Hikmet Tekin[kaynağı değiştir]

hikmet tekin sayfasının silinmeye aday gösterilmeis üzücüdür. nice gereksiz madde silinmez iken, bu madde hikmet tekini bilmeyenlere aktaran bir maddedir. Bu imzasız yazı Waxt (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Niye siliniyor?[kaynağı değiştir]

Türkiye'nin bir il merkezinde seçilmiş belediye başkanlığı yaparken terör saldırısı sonucu öldürülen bir kişi adına açılmış bu sayfanın genişletilmesi gerekir, kaldırılması son derece yanlış olur... Bu imzasız yazı Ssuer78 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Why?[kaynağı değiştir]

This page on a previous elected mayor of a city in Eastern Turkey (namely Bingöl), who had been killed by terrorist gunmen together with his mother and brother in 1979 should be further developed, rather than revoked/deleted: Deleting this page will be a total mistake. Bu imzasız yazı Ssuer78 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.