Tartışma:Guy de Maupassant

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
Vikiproje Tiyatro (NA-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki Tiyatro maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Tiyatro kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 

Telif hakkı ihlali yoktur. Maupassant'ın hayatı ve sanatı www.maupassant.org sitesinden alınmıştır. Bu siteyi de zaten ben hazırlıyorum. ce@maupassant.org

Bu bilgiyi hazırladığınız sitede de belirtmeniz gerekebilir. Ayrıca hazırlıyorum derken ne demek istediğiniz de önemli. Site size mi ait yoksa bir başka kişi ya da kurum için mi hazırladınız. Zfr 18:12, 6 Ocak 2006 (UTC)

kimse için hazırlamadım. sadece kendi zevkim için hazırlıyorum. aynen www.buzpateni.com sitesinde olduğu gibi. bütün çevirileri ben yaptım. zaten bu, sitenin ana sayfasında da belirtilmiştir durumdadır. dediğim gibi, aynen www.buzpateni.com sitesinde olduğu gibi.

evet, stamdarda uymadığının farkındayım. eserler bölümünde maddeler halinde sıralama yapmama rağmen kaydedildikten sonra bu maddeler kaymakta ve satır haline gelmektedir. çok uğraşmama rağmen bunu düzeltemedim. basıl yapılacağını da merak ediyorum. ce@maupassant.org

  • Her eserin isminin başına, * koyarsanız, alt alta ayrı satırlar halinde gözükür. - Kubra 13:02, 7 Ocak 2006 (UTC)

teşekkürler kubra