Tartışma:Figen Yüksekdağ

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Türkiye (Başlangıç-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Türkiye maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Türkiye kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Siyaset (Başlangıç-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Siyaset maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Siyaset kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

Maddedeki «Türk kökenli» ifadesi[kaynağı değiştir]

Türkiye'de yaşayan birinin Türk kökenli olması istisnai bir durum olmadığından bu ifade maddede bunun siyasi maksatla belirtilmiş gibi görünüyor. Her Türk kökenliyi bu şekilde maddelerde belirtimiyor iseniz bu ifadeyi bu maddeden çıkartın. --88.251.252.91 01:03, 10 Ocak 2017 (UTC)


Figen Yüksekdağ'ın eski ülkücü olup olmadığı konusu[kaynağı değiştir]

Verilen linkde Figen Yüksekdağ "eski ülkücüyüm" DEMEMİŞ. Baba tarafım MHP kökenlidir demiş. Bahçel'nin yanıtında ise "o" diye kastetiği kişi muhtemelen Yüksekdağ'ın babası. Türkçe Vikipedi dayanaksız, verilen linkle kanıtlanan değil tersine ÇÜRÜTELEN dedikoduların yeri değildir. Bu konuda daha çok özen gösrelim lütfen. Vikipedi de o kadar çok böyle şeyler varki, adeta "aksi kanıtlanmadığı sürece verilen bilgiler doğrudur" gibi işlemeye başlamış maddi kanıt zorunluluğu ilkesi. Şimdi ispatanlanmamış sözde ansiklopedik" bilgiyi sileceğim. Yer almasını isteyen gerçekten kanıtlayawn linlerle yeniden yazsın eğer iddia doğru ise. Veirlen ve iidları ÇÜRÜTEN lik ise budur: [1]