Tartışma:Dergi

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje 10K (NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 

Dergi resimleri[kaynağı değiştir]

10 tane aynı görünümlü dergi görüntüsünün maddeye kattığı değer nedir. Bu görüntüleri maddeye katkı sağlamadığı gerekçesiyle çıkardım.--Szoszvmesaj 16:09, 25 Ağustos 2011 (UTC)

  • Madde de hiç bir bilgi yokken resimler işe yaradı. Ama madde bilgilerle geliştirildikçe içeriği değişik ama görüntüleri aynı dediğiniz resimleri çıkartmanızda da hiç bir mahzur yok sayın (Szoszv). Şunu da unutmamak lazım ki dünyada tonlarca dergi varken böyle bir madde de bir adet dergi resminin olmamasının da garip bir şey olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Bu nedenle Resim katkılarım nedeniyle gurur duyduğumu da belirteyim. Saygılar.--Tacirci 23:29. 26 Ağustos 2011 (UTC)
İşe yaradı diyorsunuz ben de onu merak ediyorum. 10 tane aynı görüntü. Mesela birincisine baktım, sonra ikincisine baktığımda demek bu da böyleymiş, üçüncüsüne baktığımda ise farklı bir izlenim edinebilecek miyim. Resim eklemek için resim eklemek bence uygun değil. --Szoszvmesaj 09:55, 26 Ağustos 2011 (UTC)
Szoszv'ye katılıyorum.--Rapsarbi diyeceğin mi vardı? 09:57, 26 Ağustos 2011 (UTC)