Tartışma:DNS

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Vikipedi, özgür ansiklopedi


Vikiproje İnternet (Bilinmeyen-önem)
VikiProje simgesi Bu madde, Vikipedi'deki İnternet maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje İnternet kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İş birliğine katılarak da projeye katkıda bulunabilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 Bilinmeyen  Bu madde Bilinmeyen-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 


.ko uzantısı[kaynağı değiştir]

Kosova'nın uzantısının .ko olduğu bilgisi yanlış. Abhazya, Kosova, Somaliland, Güney Osetya gibi bazı ülkelere ait alan adı uzantısı yok. Nedeni, ISO 3166-1 standardı içinde yer almamaları. ISO standardı içinde yer almanın şartı ise BM üyesi olmak. Aynı nedenden ötürü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin de bir alan adı uzantısı yok. ISO tarafından bir kod verilinceye kadar bazı kurumlarda Kosova için geçici olarak XK kodu kullanılıyor ama alan adı uzantısı olarak böyle bir uzantı aktif değil.--Başak (mesaj) 14:34, 17 Kasım 2015 (UTC)

Girişteki tablo altbaşlığa alınmalı[kaynağı değiştir]

Mobilden girince çirkin görünen ve içeriği kalabalıklaştıran girişteki tablonun yeni bir altbaşlığa alınması gerektiği görüşündeyim. Xenverly (mesaj) 08.47, 6 Mart 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

CC BY,,,-SA 3.0[kaynağı değiştir]

Hiç birşey 176.237.48.175 09.30, 22 Ekim 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]