Tartışma:Bilimsel Devrimlerin Yapısı

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vikiproje Bilim tarihi (NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Bilim tarihi maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Bilim tarihi kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 
Vikiproje 10K (NA-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki 10K maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje 10K kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 ???  Bu madde için henüz bir değerlendirme yapılmamıştır.
 

Türkce basimin yayinevi Alan yayinciliktir, kapak resmi de oraya ait zaten ama bilgi kutusunda Kirmizi Yayinlari diye bi sey yazilmis;bu yayinevini ilk duyuyorum, yeni baskisini mi yapmislar kitabin emin degilim, ama kullanilan kapak resmi Alan yayincilga ait oldugundan o ismin konulmasi gerekir düsüncesindeyim. Bi de Türü=Bilim kitabi degildir, bilim üzerine bir kuramsal kitap oldugundan dolayi daha cok felsefe kitabi denilebilir.

--alibazmesajHands-on.png 13:33, 6 Şubat 2007 (UTC)