Tartışma:2004 Amerika Açık (tenis)

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikiproje Tenis (Başlangıç-sınıf, Orta-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Tenis maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Tenis kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Orta  Bu madde Orta-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 
Vikiproje Amerika Birleşik Devletleri (Başlangıç-sınıf, Az-önem)
VikiProje simgesiBu madde, Vikipedi'deki Amerika Birleşik Devletleri maddelerini geliştirmek amacıyla oluşturulan Vikiproje Amerika Birleşik Devletleri kapsamındadır. Eğer projeye katılmak isterseniz, bu sayfaya bağlı değişiklikler yapabilir veya katılabileceğiniz ve tartışabileceğiniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 Başlangıç  Bu madde Başlangıç-sınıf olarak değerlendirilmiştir.
 Az  Bu madde Az-önemli olarak değerlendirilmiştir.
 

==Madde adı==

Anlam ayrımı gerçekten gerekli mi acaba? Sanki 2004 Amerika Açık maddesini tenise vermek gerek. 2004 Amerika Açık (anlam ayrımı) oluşturulabilir diğer anlamlara bağlantı için. --SayginerV-posta 12:01, 18 Eylül 2011 (UTC)

Golf yarışması da önemli bir yarışma. Teniste nasıl dört büyük turnuvadan biriyse, golfte de öyle. Bu şekilde iyidir bence.--Rapsarbi diyeceğin mi vardı? 12:07, 18 Eylül 2011 (UTC)